ارسال رایگان

لیبرتی سوئیس

  لیبرتی سوئیس LIBERTY SWISS به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو مکمل های غذایی در سراسر جهان با محصولات متنوعی برای سنین مختلف ، آقایان و خانم ها شناخته شده است. لیبرتی سوئیس به واسطه تعهد به کیفیت و مطمئن بودنش شناخته شده است. لیبرتی سوئیس با دانش و تخصص گسترده در زمینه تولید ، برای زندگی بهینه محصولات غذایی ایجاد می کند.

  ماموریت :

  در لیبرتی سوئیس ، تمام تلاش بر این است که به شما کمک شود تا سالم ترین زندگی را در هر مرحله از آن تجربه کنید. نوآوری کلید موفقیت در هر صنعت است و لیبرتی سوئیس از این قاعده مستثنا نیست ، لیبرتی سوئیس با جدیدترین فناوری و ایده های نوآورانه همراه با انجام تحقیقات بین المللی و در عین حال حساس ماندن به خواسته های مشتریان ، همگام است.

  تاریخچه:

  لیبرتی سوئیس در سوئیس مستقر است. بنیانگذاران معتقد بودند که در دهه های آینده برندهای محصولات دارویی و غذایی تجاری شکوفا می شوند. اولین تیم های تحقیقاتی لیبرتی سوئیس با همکاری شیمی دانان اولین محصولاتی را معرفی کردند که منجر به موفقیت اساسی در اروپا شد. لیبرتی سوئیس بزودی گسترش یافت و صادرات محصولات خود را به آمریکای شمالی و بعداً به آسیا انجام داد و اخیراً تصمیم گرفته است محصولات خود را به خاورمیانه صادر کند که در آن عدم وجود محصولات غذایی با کیفیت بالا احساس می شود.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش