ارسال رایگان

برند ابیان دارو abian darou

  برند ابیان دارو

  ابیان دارو یک شرکت دارویی ایرانی است که در سال ۱۳۹۴ هجری شمسی با هدف تولید و ارائه مکمل‌های تغذیه‌ای باکیفیت برای عموم مردم در گروه‌های سنی مختلف تاسیس شد. گروه دارویی ابیان تحت مالکیت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ فعالیت می‌کند و در حال حاضر به صورت تخصصی در حوزه مکمل‌های دارویی فعالیت می‌نماید. محصولات ابیان دارو شامل دو گروه مکمل‌های غذایی و ویتامین‌ها و مواد معدنی است.

  محصولات ابیان دارو

  همان‌طور که اشاره کردید، ابیان دارو در زمینه تولید مکمل‌های تغذیه‌ای فعالیت دارد و طیف گسترده‌ای از محصولات را برای نیازهای مختلف افراد ارائه می‌دهد. در ادامه به معرفی برخی از محصولات این برند می‌پردازیم:

  مکمل‌های یونی:

  یونی بن: این مکمل حاوی ویتامین‌های گروه B، ویتامین C و مواد معدنی ضروری برای تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش انرژی و بهبود عملکرد ذهنی است.

  یونی فلکس: این مکمل حاوی گلوکزآمین، کندروئیتین و MSM است که به حفظ سلامت مفاصل، کاهش درد و التهاب مفاصل و بهبود عملکرد مفاصل کمک می‌کند.

  یونی زینک: این مکمل حاوی زینک است که به تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود سلامت پوست، مو و ناخن و افزایش باروری کمک می‌کند.

  مکمل‌های اکتی:

  اکتی ایرون: این مکمل حاوی آهن، ویتامین C و فولیک اسید است که به پیشگیری از کم خونی، افزایش انرژی و بهبود عملکرد ورزشی کمک می‌کند.

  اکتی وومن: این مولتی ویتامین حاوی تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای زنان در سنین باروری است که به حفظ سلامتی مادر و جنین کمک می‌کند.

  اکتی درم: این مکمل حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها است که به تقویت سلامت پوست، مو و ناخن کمک می‌کند.

  اکتی ناتال: این مولتی ویتامین حاوی تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای زنان در دوران بارداری و شیردهی است که به حفظ سلامتی مادر و جنین کمک می‌کند.

  اکتی من: این مولتی ویتامین حاوی تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای مردان است که به حفظ سلامتی کلی بدن و افزایش قوای جنسی کمک می‌کند.

  اکتی فول: این مکمل حاوی فولیک اسید است که به پیشگیری از نقص لوله عصبی در جنین کمک می‌کند.

  نحوه خرید محصولات ابیان دارو

  شما می‌توانید محصولات ابیان دارو را از داروخانه‌ دکتر طهماسبی و فروشگاه‌های آنلاین سرمه دان خریداری کنید.



  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش