ارسال رایگان

اپتیموم نوتریشن

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...
  پکیج کاهش وزن | بانوان
  پکیج کاهش وزن | بانوانتوقف تولید

  کمپانی اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition) (ON) یکی از شرکت‌های تابعه‌ی گلانبیا است که گلانبیا خود یک گروه بین‌المللی پیشرو در تولید مواد غذایی و پنیر می‌باشد. ON مالک و مجری دو برند تغذیه ورزشی پیشتاز (Premium) می‌باشد:

  اپتیموم نوتریشن و ABB خط تولید جامعی از محصولات را در گروه‌های چندگانه فراهم می‌سازد. ON با داشتن امکانات تولیدی مجهز در سه ایالت، تنها شرکت غذایی ورزشی می‌باشد که اقلام گوناگون را در هر گروه از محصولات تولید می‌کند. ON با تولید شکلات‌های (chocolate bars) مغذی پروتئینه، انواع پودرهای پروتئینی، نوشیدنی‌های انرژی‌ زا یا ویتامین‌ها و مواد معدنی، شیوه‌ی پیاپی و متداولی را در حفظ و نگهداری بالاترین استانداردها در دست دارد.

  تاریخچه پیدایش اپتیموم نوتریشن
  ON در سال 1986 به منظور رفع نیازهای مشتری جهت برخورداری از کیفیت مداوم در مواد غذائی ورزشی تأسیس شد. این شرکت همچنین بخاطر نوآوری و داشتن رتبه‌ی یک در تولیدپودر پروتئینی کازئین (casein) و ارائه فرمول کازئین all micellar مشهور می‌باشد. مدیریت صنعتی ON همچنین می‌تواند در رأس تولید کشک (آب پنیر) با استاندارد طلائی 100% در نظر گرفته شود که بعنوان بهترین فروشنده‌ی پروتئین کشک در سطح جهان شناخته می‌شود.

  تیم اپتیموم نوتریشن
  این کمپانی در سراسر دنیا هدف گذاری و تبلیغات مناسب و تاثیر گذاری انجام میدهد و در کنار کیفیت قابل قبول٬محصولاتش را به خوبی به قشر هدف معرفی مینماید. اپتیموم نوتریشن اسپانسر ورزشکاران در رشته های مختلف در کشور های گوناگون شده است و تنها چند شرکت و برند امریکایی هستند که از لحاظ قدرت تبلیغاتی به گستردگی این برند هستند.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش