ارسال رایگان

الیمپ

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...
  کراتین 1250 مگا کپس الیمپ
  کراتین 1250 مگا کپس الیمپتوقف تولید

  شرکت الیمپ نوتریشن در سال 1990 میلادی در کشور لهستان تاسیس شد. این شرکت با توجه به کیفیت محصولاتش ، با سرعت قایل قبولی به یکی از شرکت های برتر بازار های اروپا و سراسر جهان تبدیل شد . آنچه برای شرکت Olimp از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد زندگی بهتر ، سالم تر و رضایت مشتریان می باشد و برای رسیدن به این مسئله برای تولیدات مکمل های غذایی ورزشی خود از بهترین مواد و جدیدترین روش های تولید استفاده می کند .
  بیشتر از 25 سال است که شرکت الیمپ مکمل های بدن سازی و غذایی خود را به نقاط مختلف جهان ارائه می دهد وهمین موضوع این شرکت را از سایرین در بازار جهانی جدا کرده است . همچنین استاندارد های قابل قبولی درآزمایشگاه های شرکت الیمپ استفاده شده است و برند الیمپ كيفيت محصولات خود را 100 % ضمانت مي كند . از جمله استاندارد های متمایزی کهکمپانی الیمپ دارا می باشد ، استاندارد GMP می باشد. 
  از اولین مراحل تولید تا بسته بندی و ارسال ، مکمل های الیمپ توسط سیستم کنترل کیفیت شرکت بررسی می شود . شرکت الیمپ برای تولید محصولات خود از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده می کند به عنوان مثال روش علمی مگاکپسول ( Mega Capsules ) ( Mega caps ) برای اولین بار توسط این شرکت استفاده شد تا به این وسیله بتواند دوز های بالا از مواد مختلف را به شکل کپسول در بیاورد و مصرف آن را برای ورزشکاران و بدنسازان راحت تر کند .
  از محصولات معروف و محبوب شرکت الیمپ می توان به گین بولیک 6000  ( Gain Bolic 6000 ) ، آنابولیک آمینو 9000 ( Anabolic Amino 9000 ) ، چربی سوز ترمو اسپید ( Thermo Speed Extreme ) ، گلوتامین اکسپلود الیمپ ( Glutamine Xplode ) ، کراتین مگا کپس ( Creatine Mega Caps 1250 ) ، پمپاژخون آموک ( Amok ) و آرژی پاور مگا کپس ( Argipower 1500 Mega Caps ) اشاره کرد .   فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش