ارسال رایگان

یانسی

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...

  برند یانسی  YUNSEY اسپانیا :

  برند اسپانیایی یانسی از سال 1980 به عنوان تولیدکننده و توسعه دهنده حرفه ای محصولات مو شناخته شده است. یانسی در آغاز ، فعالیت خود را زیر نظر لابراتور بلوچ شروع کرد. اما پس از 14 سال در 1994 ، به طور مستقل پا به مارکت محصولات زیبایی و بهداشتی مو گذاشت. این برند ، با سیاست های ارائه شده توسط شرکت خود ، توانسته توجه و نظر بسیاری از مصرف کنندگان خود را در سر تا سر جهان جلب کند و عرصه را برای رقیبان خود تنگ نماید.

  لابراتورهای یانسی

  آزمایشگاه های تخصصی برند با بروزترین و مدرن ترین متد های روز دنیا در جهت تحقیق و توسعه در حال فعالیت هستند. تیم جوان یانسی در واحد تحقیقات ، سعی بر پژوهش بر روی ترکیبات و یافتن تکنولوژی های جدید و موثر برای بکارگیری در تولید محصولات منطبق با نیازهای مشتریان دارند. تمامی مواد اولیه مورد استفاده از مرغوب ترین نوع خود و ارگانیک هستند. همچنین واحد کنترل لابراتوری در هر مرحله از تولید محصولات ، بر کیفیت آن نظارت می کنند. یانسی برای جلوگیری از آسیب به طبیعت ، کارخانه و آزمایشگاه های خود را خارج از شهر های اسپانیا مستقر کرده است.

  چرا یانسی ؟

  یانسی ادعا دارد که همواره سعی بر ایجاد تعادل بین کیفیت، زیبایی و قیمت محصولات خود دارد. این شرکت با چارچوب هایی که برای خود تعیین کرده ، تعهد خود را به مشتریان ثابت کرده است. از اصلی ترین ویژگی هایی که برای یانسی اهمیت دارد ، کیفیت و تنوع محصولات ، در دسترس بودن آن ها برای مارکت جهانی و کار گروهی است.

  از محبوب ترین مختصه شرکت این است که همیشه گوش شنوایی برای حل مشکلات و نظرات مشتریان خود دارد. ویژگی مورد توجه دیگر تاکید یانسی به نیروهای جوان برای تشکیل تیم های خود است. این کارکنان خوش ذوق چشم اندازهای رفیع و بی همتایی برای شرکت داشته و به کاری که میکنند ایمان دارند.

  یک ماموریتی که یانسی برای خود در نظر گرفته است ، راحت تر کردن کار حرفه ای هاست. این امر توسط عرضه محصولات با کیفیت بالا و تاثیرگذاری فوق العاده با قیمت مناسب ممکن شده است. موسس برند یانسی میگوید : « هدف ما ایجاد تحول در دنیای زیبایی و پیشتاز بودن در بازارهای ملی و بین المللی است. »

  به نظر میرسد که شرکت با جدیت به دنبال تحقق اهداف خود است. زیرا از آغاز فعالیت خود سرمایه گذاری های سنگینی در دپارتمان های جهانی کرده است و اینک محصولات بینظیر خود را به بیش از 40 کشور دنیا صادر میکند.

  آموزش توسط یانسی

  این شرکت بر این باور است که آموزش یکی از مهمترین پل های ارتباطی بین مصرف کنندگان و برند است. تعهد یانسی به این اعتقاد باعث شده تا دوره های آموزشی نیم ساله در سطح ملی و بین المللی برگذار کند. شرکت تضمین میکند که محتوای مورد آموزش کلاس ها بسیار تخصصی ، متنوع و خاص هستند. از جدیدترین تکنیک های جدید و همچنین پایه ی کوپ و کوتاهی گرفته تا ابتکاری و خلاقانه ترین فرمول های رنگ مو ، با بالاترین استانداردهای حرفه ای در این کلاس ها قابل یادگیری است.

  یانسی با بیش از نیم قرن سابقه به عنوان یک برند Professional در زمینه تولید محصولات تخصصی و مراقبتی موی سر فعالیت می‌نماید  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش