ارسال رایگان

پلانتا

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...

  سری دارویی Planta در برگیرنده فرآورده‏ های گیاهی و طبیعی شرکت متین‏ آسا فارمد می‏ باشد که با بهره‏ گیری از مواد اولیه با کیفیت داخلی و خارجی، در قالب فرمولاسیون های مطلوب و اشکال دارویی متنوع در بازار ایران و سایر کشورها عرضه شده است. ترکیب و تنوع مواد موثره گیاهی بکار رفته در محصولات Planta بر‏گرفته از منابع غنی طب ایرانی است که براساس شاخص ‏های کیفی فرآورده‏ های مشابه خارجی، به بهترین شکل فرموله شده ‏اند.
  دامنه گیاهان و گروه‏های دارویی انتخاب شده در سری Planta سابقه دیرینه‏ای در طب سنتی داشته و در طب نوین نیز از مقبولیت بالایی در جامعه پزشکی برخوردار می باشد.

  شرکت متین آسا فارمد  با بهره گیری از الگوهای مدرن تولید و تجارت و با همکاری شرکای داخلی و خارجی، طیف گسترده ای از فرآورده های سلامت محور را به چرخه سلامت کشور عرضه می نماید. فرآورده های دارویی انسانی، دامی و گیاهی، فرآورده های آرایشی و بهداشتی، مکملهای غذایی و ورزشی به عنوان محصولات هدف برای این شرکت درنظر گرفته شده است.
  تلاش متخصصین این شرکت بر آنست تا با بکارگیری مواد اولیه مرغوب و فرایندهای معتبر تولید، فرآورده هایی با فرمولاسیون و کیفیت مناسب برای بازارهای داخل و خارج کشور ارائه نمایند. در حال حاضر، محصولات این شرکت با الگوی تولید قراردادی در سایت های داخل و خارج از کشور فرآوری و در بازارهای داخل و خارج عرضه می گردد.
  فرآورده های با منشاء طبیعی، در قالب فرمولاسیونهای مطلوب و اشکال دارویی متنوع شربت، قطره، قرص، کپسول، پلت، قرصهای جوشان، نیمه جامدات، اسپری و با هدف جلب نظر مصرف کنندگان در بازار ایرانی و کشورهای منطقه عرضه شده است و برنامه شرکت متین آسا فارمد، توسعه بازارهای صادراتی و معرفی فرآورده های با کیفیت برگرفته از طب ایرانی به بازارهای منطقه ایست.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش