ارسال رایگان

وانا دارو گستر

  وانا دارو گستر :

  این شرکت در سال ۱۳۸۴ با نام “پلاسما دارو” ثبت و در سال ۱۳۹۱ فعالیت رسمی خود را با مدیریت جدید و نام “وانا دارو گستر” آغاز نمود. این شرکت در زمینه های مختلفی در بازار دارویی کشور فعالیت دارد که از آن دست می توان به مواردی همچون تولید محصولات و مکمل های دارویی، واردات ماده موثره و محصولات ساخته شده دارویی، تولید تحت لیسانس مکمل ها و همچنین انتقال فرآیند تکنولوژی اشاره نمود.

  - تولید تحت لیسانس مکمل :

  این شرکت درجهت جلوگیری از خروج ارز و بومی سازی تولید محصولات مکمل موفق به اخذ نمایندگی از چندین مجموعه معظم اروپایی ، امریکایی و کانادایی جهت تولید تحت لیسانس برخی محصولات مکمل خود گردیده است.

  این محصولات در دو طبقه محصولات مکمل تغذیه ای و محصولات مکمل ورزشی تحت لیسانس برندهای معتبر جهانی به بازار دارویی کشور وارد خواهد گردید.

  - انتقال تکنولوژی :

  این مجموعه می کوشد تا تمام توان خود را در جهت اعتلای قابلیت های تولید کنندگان داروی کشور درخصوص ماشین آلات و تکنولوژی تولید محصولات به معرصه ظهور برساند. تاکنون این مجموعه موفق به اتمام پروسه انتقال تکنولوژی تولید محصولات دارویی برای چندین مجموعه معظم دارویی کشور گردیده است که این محصولات در بازار دارویی موفقیت های درخوری را نیز کسب نموده است. همچنین چندین فرآیند انتقال تکنولوژی نیز در حال حاضر در جریان بوده که در سال جاری تکمیل و تجاری سازی خواهد گشت.

  - تولید قراردادی مکمل های تغذیه ای :

  این شرکت به جهت بهرهمندی از دانش فنی تولید محصولات مکمل و با استفاده از مواد اولیه مصرفی دارای بالاترین استاداردهای بین الملی اقدام به تولید قراردادی محصولات مکمل نموده است.

  محصولات مکمل شرکت وانا دارو گستر با برند نورم لایف شناخته میشوند . 

  - واردات ماده موثره :

  واردات محصولات دارویی با قیمت های رقابتی و کیفیت مورد تایید بالاترین مراجع قانونی دارویی دنیا (USFDA)  اولویت این مجموعه در واردات قرار گرفته است.

  این شرکت در جهت کمک به تولید داخلی محصولات دارویی و با پیروی از خط مشی خود بر قیمت های رقابتی برای محصولات با کیفیت، اقدام به واردات طیفی از مواد موثره دارویی داروها نموده است. این مواد موثره در حال ح  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش