ارسال رایگان

نوترکس

  درباره شرکت Nutrex (نوترکس): روز بیستم ژوئیه سال 2012 یکی از برترین روزها برای Nutrex محسوب می‌شد زیرا دو امر بزرگ را جشن گرفته بود: از یک سو این تاریخ دهمین سالگرد تاسیس Nutrex بود و از سوی دیگر این شرکت توانسته بود مساحت شرکت تولیدی خود را در حدود 80000 فوت مربع در اطراف اویدو فلوریدا گسترش دهد.

   

  ایده این شرکت ده سال پیش به عنوان یک ایده خیالی ایجاد شده و این ایده به موفقیت چشمگیری دست یافت. کارهای دشوار و محصولات با کیفیت Nutrex (نوترکس) را قادر ساختند تا به یکی از قدرتمندترین شرکتها در زمینه مکمل های رژیمی مبدل گردد. در طی سخنرانی این جشن، جنز اینگنول، رئیس Nutrex (نوترکس) اعلام کرد:"زمانی که افراد این ساختمان بزرگ را مشاهده می‌کنند، نمی‌توانند سختی‌هایی که موسسین این شرکت در سالهای اولیه تحمل کردند را تصور کنند. تلاش از روز اول به شما مواردی را یاد داده و منجر به رشد و موفقیت می‌گردد:

   من هرگز چیزی را بی چون و چرا نپذیرفته‌ام."

   

  چیزی که برای Nutrex (نوترکس) یک موفقیت محسوب می‌شود برای کشور نیز خبر خوبی محسوب می‌شود. بیل مک درموت بیان کرد که "مشاهده پیشرفت و موفقیت پروژه‌های این چنین یکی از موارد مهم برای جامعه و اقتصاد محلی می‌باشد."

   

  علی رغم اینکه ده سال از تاسیس Nutrex (نوترکس) می‌گذرد، ساختمان جدید، شرکت را وارد مرحله جدیدی خواهد ساخت. جنز اینگنول بیان دارد که "بهترینها در راهند!"

   

  بعد از سه ماه در اکتبر سال 2012، اتاق بازرگانی منطقه موفقیت و تلاشهای شرکت را مورد تحسین قرار داد. این سازمان Nutrex (نوترکس) را به دلیل سرمایه گذاری و ایجاد فرصتهای شغلی برای افراد متعدد مورد افتخار قرار داد.

  موسسه تحقیقاتی Nutrex، این جشن را در روز جمعه مورخه 23 سپتامبر به منظور افتتاح محل 80000 فوت مربعی به منظور گسترش خدمات برگزار کرد. ساختمان دو طبقه جدید Nutrex را قادر خواهد ساخت تا خدمات گسترده‌تری را به مشتریان خود ارائه دهد. امکانات جدید از ماه ژوئن سال 2012 آغاز به کار خواهند کرد.

   

  جنز اینگنول، مدیر Nutrex (نوترکس) به همراه سایر مدیران شهری در این مراسم شرکت کردند.

  جنز اینگول بیان کرد: "زمانی که ساختمان جدید به اتمام برسد، ما قادر خواهیم بود که افراد بیشتری را استخدام کرده و تاثیر زیادی را بر روی صنعت مکمل های ورزشی اعمال کرده و محصولات کاربردی متنوعی تولید نماییم. Nutrex (نوترکس) به عنوان یکی از تولیدکنندگان فرمولهای برتر شناخته شده است. خدمات ما زبانزد افراد بوده و محصولات همواره قابل اعتماد بوده‌اند."

   

  بخش دفتری Nutrex (نوترکس) دارای مساحت 13000 فوت مربع خواهد بود و 67000 فوت مربع نیز به محل تولید و انبارهای دارای تهویه اختصاص داده شده‌اند. این مرکز همچنین دارای استودیوی عکاسی به منظور تهیه عکسهای تبلیغاتی از محصولات خواهد بود.

   

  فضای بیشتر منجر به انعطاف‌پذیری هر چه بیشتر عملیات و محصولا  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش