ارسال رایگان

مورینگا امو

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...

  مورینگا امو Moringa EMO :

  مورینگا امو، برندی پیشرو و جستجوگر است که نگاهی ویژه به «طبیعت» و «زندگی مدرن» دارد. با وجود این که محصولات این برند مخصوص زندگی مدرن ساخته شده‌اند، اما قدرت و اثربخشی‌شان را از طبیعت دریافت می‌کنند؛ مورینگا امو بر خلاف خیلی از پدیده‌های مدرن دیگر، دوست‌دار طبیعت است.

  این برند سه مفهوم کاهش آلودگی‌ها، بازیافت و استفاده مجدد را سرلوحه خود قرار داده و این موضوع را برای مصرف‌کنندگانش هم مطرح می‌کند تا آن‌ها هم طبیعت را دوست بدارند. طبیعتی که مورینگا درخت معجزه را با بخشندگی در اختیار ما گذاشته است.

  دلیل مشهور شدن مورینگا به این نام، خواص بسیار زیاد آن و البته قابل استفاده بودن تمام بخش‌های درخت مورینگا برای اهداف مختلف است. این نام، به‌سادگی بیان می‌کند که مورینگا چیست و چقدر می‌تواند مفید باشد.

  به مورینگا، برنای کهنسال روییدنی‌ها نیز می‌گویند؛ چون این گیاه قدیمی به‌تازگی به‌صورت فراگیر شناخته شده و استفاده می‌شود.

  مورینگا درختی از هیمالیا در هندوستان است و سالیان بسیار زیادی است که در طب سنتی این مناطق استفاده میشود . مورینگا به دلیل فواید فراوانی که دار درخت معجزه لقب گرفته است.

  مورینگا منبع غنی از ویتامین A است . این ویتامین در رشد و کاهش ریزش موها نقش به سزایی دارد. کمبود این ویتامین سبب ضخیم شدن پوست سر ، خشکی موها ، و شوره سر میشود . علاوه بر ویتامین A ، گیاه مورینگا حاوی روی است که این ماده معدنی به واسطه افزایش عملکرد سیستم ایمنی سبب افزایش رشد موها میشود . همچنین روی و سیلیسیوم به همراه ویتامین A  مانع از خشکی و بسته شدن غدد سباسه ( غدد چربی ) پوست میشود . عنصر روی موجود در گیاه مورینگا از آتروفی ( کاهش ) و تحلیل فولیکول های مو نیز جلوگیری میکند.

  ترکیب انحصاری در محصولات مورینگا :

  Lafa Oil ترکیبی است انحصاری از شش ماده شناخته شده و بسیار موثر در علم پزشکی و طب مکمل که عبارتند از :

  روغن دانه مورینگا اولیفرا ، روغن دانه آرگان ، روغن دانه انگور ، روغن دانه آفتابگردان ، ویتامین ای (توکوفریل استات ) ویتامین آ (رتینول، اسید رتینوئیک)

  عملکرد این ترکیب در مجموع شامل جوان سازی ، آنتی اکسیدان، ترمیم و بازسازی کننده ، آبرسان و تنظیم کننده است.

  نگاه ویژه مورینگا امو به طبیعت، فراتر از محیط زیست است و حیوانات را نیز بخشی از طبیعت در نظر می‌گیرد. این موضوع، مورینگا امو را تبدیل به حامی حیوانات می‌کند. یک حامی تمام‌قد که محصولاتش را روی حیوانات آزمایش نمی‌کند.
  ماده مؤثره اصلی تمام محصولات مورینگا امو، مخلوطی از روغن‌های گیاهی و ویتامین‌ها است که به آن LáfaOil می‌گویند. این ترکیب، امضای مورینگا امو بوده و نتیجه استفاده از آن، تولید محصولاتی منحصر‌به‌فرد با اثری خاص و همه‌جانبه است. روغن دانه گیاه مورینگا، مهم‌ترین ماده سازنده این ترکیب بوده و همان ماده‌ای محسوب می‌شود که به کمک آن، در قلب زیبایی جای می‌گیرید.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش