ارسال رایگان

مرز

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...

  مرز Merz phrmaceuticals GmbH :

  Merz یک شرکت زیبایی شناسی و نوروتوکسین جهانی است که با الهام از بیش از 110 سال نوآوری ، تعهد و اعتماد است. مرز با ایجاد فرصت برای کمک به افراد در نگاه بهتر ، احساس بهتر و زندگی بهتر ، اعتماد به نفس ،با مشورت پزشکان زیبایی شناس و علوم اعصاب و  با تمرکز روی خدمات به مشتریان، رضایت کلی بیماران را بدست می آورد.

  Merz به عنوان یک شرکت خانوادگی ، روابط شخصی را بسیار ارزشمند می داند. ما می دانیم که وظیفه ما درک نیازهای پزشکان است ، بنابراین می توانیم به آنها کمک کنیم تا بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند. شما این موضوع را در چگونگی تعامل با مشتریان در هر جنبه ای از تجارت خود مشاهده می کنید. شما آن را در سبد محصولات ما مشاهده می کنید. و آن را در نوآوری هایی که در حال حاضر گسترش این سبد خرید هستند، می بینید.

  110 سال نوآوری ، تعهد و اعتماد
  مرز بیش از 110 سال است که یک شرکت بهداشتی و درمانی موفق موفق است. شرکت مرز در فرانکفورت آلمان توسط یک شیمیدان 24 ساله بنام فردریش مرز تأسیس شد و تا کنون نیز به صورت خانوادگی اداره میشود . به عنوان شرکتی با سابقه طولانی ، مرز در طی سالیان متمادی زمینه های مختلف تمرکز را داشته است. از محصولات دندانپزشکی گرفته تا پیشرفتهای بیماری آلزایمر ، مرز با موفقیت بیش از یک بار از زمان تأسیس در سال 1908 خود را دوباره معرفی کرد.

  امروز ، تجارت جهانی مرز در زمینه های زیبایی شناسی پزشکی و نوروتوکسین درمانی متمرکز شده است ، که توسط تعدادی از مارک های موفق منطقه ای هم در بخش داروهای تجویزی و هم در بخش سلامت و زیبایی توسط مصرف کنندگان پشتیبانی می شود.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش