ارسال رایگان

لابراتوار سرا پیمیس

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...
  هیچ کالایی با مشخصات مورد نظر شما یافت نشد

  لابراتوار سرا پیمیس ( Laboratorios serra pamies - LSP ) :

  یک موسسه در اسپانیا با بیش از صد سال تاریخ است و شامل یک تیم از مردم است که انگیزه شان برای کار ، سلامت مردم است. هدف این شرکت ارائه محصولات مؤثر، امن و نوآورانه در جستجوی رضایت مردم و  جامعه است.

  مراقبت از مردم از سال 1885 :

  آزمایشگاه های سرا پیمیس در سال 1885 توسط داروساز و متفکر مشهور آن زمان آنتونیو سرا پیمیس ( Antonio Serra Pamies ) تاسیس شد. آنتونیو سرا پیمیس بین سال های 1859 - 1926 زندگی کرد.

  در ابتدا، این شرکت فعالیت خود را بر تولید و فعال سازی عصاره های گیاهان دارویی متمرکز کرد. در دهه 1920، حق تولید آسپیرین را در اسپانیا، در میان مجوزهای قابل توجه دیگر به دست آورد.

  در سال 1973، خانواده جفری مالکیت را به دست آورد و به شرکت زندگی جدیدی بخشید . تیم تحت رهبری جوزف ماریا جفری دوچ ( 1932-2011 ) با چالش های فراوانی در صنعت داروسازی در پایان قرن بیستم روبرو شد.

  در سال 1986 آزمایشگاه ها و ستاد های جدید افتتاح شد و در سال 2001 این گروه یک کارخانه تولید GMP جدید ایجاد کرد که یکی از پیشگامان در استفاده از تکنولوژی های جدید برای فرایند تولید می باشد.

  جهان ما حوزه فعالیت ماست
  در سال 1982، Serra Pamies شروع به تولید Pilfood® کرد و به زودی به بازارهای مرزی اسپانیا و بین المللی تبدیل شد. بعدها، آن را برند و حقوق محصول را برای توزیع آن در سراسر جهان به دست آورد. 

  ماموریت: بهبود سلامت مردم و کیفیت زندگی. کار حرفه ای و به عنوان یک تیم، با هدف بهبود مستمر، دستیابی به اهداف ما و مدیریت ارتباطات به صورت موثر. برای اطمینان از اینکه مشتریان از محصولات پیشرفته برتر لذت می برند، در خط مقدم قرار دارند. ارائه خدمات مشتری مطلوب در جستجوی کسب و کار و سود اجتماعی.

   

     فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش