ارسال رایگان

فرش فیل

  فرش فیل Fresh Feel :

  تاریخچه :
    FRESH FEEL یک تجارت خانوادگی اسپانیایی است که در دهه 1950 با هدف ایجاد محصولات طبیعی برای مراقبت از مو و بدن تاسیس شد.

  FRESH FEEL با ارائه طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا و همچنین ارائه قیمت رقابتی ، برای برآورده ساختن تمام نیازهای مشتریان طراحی شده است. محصولات فرش فیل شما را در بهشت گرمسیری غرق خواهد کرد زیرا از بهترین مواد تشکیل دهنده مواد مغذی برای پوست و موهای شما استفاده می کنند.

  شرکت فرش فیل ،در تلاش است که مرزها را از طریق خلاقیت و نوآوری از بین ببرد. تمام محصولات 100٪ ساخت اسپانیا میباشند. طبق بالاترین استانداردهای کیفیت از اتحادیه اروپا. کل فرآیند تولید ، ایجاد ، تحقیق و توسعه ، بازاریابی و توزیع از کارخانه در والنسیا مدیریت می شود.

  این شرکت در رابطه با فعالیت های سبز و محافظ محیط زیست در تلاش هاست تا مصرف آب را کاهش دهد. و بهبود این اعداد و مصرف مسوولانه در منابع با ارزش ترین کره زمین ، مصرف کل آب خود را بین سالهای 2015 و 2019 ، 15 درصد کاهش داده است.

   همچنین تسهیلات بهینه برای دستیابی به بالاترین کیفیت ها ، همیشه با احترام به محیط زیست ایجاد کرده است. دستیابی به بالاترین استاندارد کیفیت مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد UNE-EN ISO 9001: 2015 ، ضامن کیفیت و سلامت محصولات این شرکت میباشد.
  همچنین گواهینامه ISO 14001: 2015 را برای فعالیت Deisgn ، توسعه ، تولید و ذخیره سازی محصولات آرایشی و بهداشتی ،  برای کنترل ، ساخت ، بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی از روشهای ساخت خوب (GMP) پیروی می کند.

  محصولات و مواد تشکیل دهنده فرش فیل هرگز روی حیوانات آزمایش نشده و هرگز آزمایش نخواهند شد. این شرکت ترجیح می دهد از دوستان و داوطلبان خود استفاده کند.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش