ارسال رایگان

فارمانوترا

  فارمانوترا یک شرکت دارویی است که در ۲۰۰۳ در پیزا تاسیس شد، این شرکت متخصص در توسعه مکمل های طبیعی و دستگاه های پزشکی است. این گروه به پژوهش، طراحی، توسعه و بازاریابی محصولات فناوری اطلاعات و ارتباطات نوآورانه متعهد است. در میان فناوری اطلاعات و ارتباطات شاخص ترین دست آوردهای این شرکت محصولات سیدرال هستند، که کمک به بهبود مفاصل، کم خونی و آرتروز می کند.

  فارمانوترا یک گروه از حدود ۵۰ کارمند با درآمد تقریبی تقریبا ۳۳ میلیون یورو در سال ۲۰۱۶ و ۷.۵ میلیون یورو سود ناخالص عملیاتی است که روند رشد قابل توجهی در سال های گذشته دارد. این گروه توسط شرکت Pharmanutra Plc (شرکت اصلی)، Alesco Ltd، تولید کننده و توزیع مواد خام (مواد تشکیل دهنده فعال) برای صنایع داروسازی، غذا و رژیم غذایی و JuniaPharma Ltd، تهیه و توزیع داروها، دستگاه های پزشکی، OTC و مکمل های غذایی تشکیل شده است. با توجه ویژه به بخش اطفال.  فارمانوترا از کل فرایند تولید مراقبت می کند، از مواد خام تا محصولات تمام شده، این شرکت دارای دانش فنی برای مدیریت تمام مراحل از طراحی و توسعه تا ثبت، بازاریابی و فروش است. از سال ۲۰۰۵، Pharmanutra به طور مستقیم و خودمختار خط تولید خود را از طریق یک شبکه منحصر به فرد نمایندگان فروش را توسعه و بهبود می دهد.
  در حال حاضر Pharmanutra در ۵۶ کشور (در اروپا، آسیا، امریکا و آفریقا) فعالیت می کند. از طریق ۲۷ توزیع با دقت انتخاب شده که محصولات گروه را با انحصارطلبی قلمرو به فروش می رساند.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش