ارسال رایگان

سوپرابیون

  سوپرابیون

  سوپرابیون برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای غذایی و غذاهای غنی شده است. مواد اولیه محصولات این برند از یک شرکت سوئیسی به نام DSM وارد ایران می‌شوند و در کارخانه کیش مدیفارم تولید و بسته‌بندی می‌گردند.شرکت DSM یک شرکت چند ملیتی است که در زمینه تولید محصولات غذایی بر پایه علم روز دنیا فعالیت دارد و نام تجاری آن Quali است.  موادی اولیه این شرکت شامل ترکیبی از ویتامین‌ها، کاروتنوئیدها و مواد معدنی هستند که به صورت مایع و یا پودر پرمیکس آماده می‌شوند.

  Suprabion

  محصولات سوپرابیون با بهره‌گیری از فرمولاسیون و مواد اولیه شرکت  “DSM” با تأکید بر کیفیت به منظور بازده هرچه بیشتر، اطمینان بر ادعای تولیدکنندگان، پایداری به جهت حفظ راحتی مصرف کننده و قابل ردیابی بودن مواد متشکله از منابع معتبر جهانی تغذیه و سلامت از سال 2015 در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت.

   

  برند سوپرابیون

  تغذیه انسان نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت جسمانی و روانی دارد. مطالعات اخیر نشان داده‌اند که کمبود برخی از ویتامین‌ها و مواد معدنی در بدن بر سیستم عصبی انسان اثر می‌گذارد و سبب بروز بیماریهای روانی مانند افسردگی و یا اسکیزوفرنی می‌شود.نگاه به زندگی امروزی انسانها نشان می‌دهد که کربوهیدارت‌ها جایگزین مواد مهمی از جمله ویتامین‌ها، مواد معدنی و پروتئین‌ها شده‌اند و همین امر سبب ابتلا به بیماریهای متعددی در بین انسانها گردیده است.در این میان، برخی از افراد هستند که باید بیشتر به تغذیه خود اهمیت بدهند و از آن جمله می‌توان به زنان باردار، زنان یائسه، زنان و مردان سالمند و کودکان اشاره کرد.هدف اصلی برند سوپرابیون تولید مکملهای غذایی و ارتقا سلامت جامعه است.

  محصولات سوپرابیون

  محصولات که توسط این برند به بازار دارویی کشور ارائه می‌شوند، به شرح زیرند:

  - مکمل مولتی دیلی

  - مکمل زینک پلاس

  - مکمل فروکامپلیت

  - مکمل موبیفلکس

  - مکمل فورمن

  - مکمل سیترامگ B6

  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...

  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش