ارسال رایگان

سسدرما

  درباره برند سسدرما Sesderma : 

  سسدرما یک برند اسپانیایی در زمینه تولید محصولات بهداشتی پوست می باشد که توسط دکتر سرانو و تیمی حرفه ای متشکل از متخصصان پوست و داروسازان ایجاد گردیده.

  شعار اصلی این برند، به نیاز های پوستی خود گوش کن ( Listening to your skin )، بیانگر تعهد سسدرما در تولید محصولات مطابق با نیازهای پوست افراد در سنین مختلف است.

  تاریخچه برند سسدرما :

  آزمایشگاه سسدرما ( sesderma ) در سال 1989 در اسپانیا متولد شد و تا به امروز یکی از موفق ترین کمپانی های پیشگام در تحقیقات و نوآوری پوست و زیبایی بوده است.

  سسدرما یکی از اولین برندهایی است که از اسید گلیکولیک به عنوان ترکیب اصلی ضد چروک در محصولات خود استفاده کرده، هم چنین در سال 2010 نیز موفق شد گروه کاملی از محصولات نوآورانه خود با بهره گیری از فناوری نانو را به بازار ارائه کند.

  با کمک تکنولوژی نانو تمامی مواد موثره محصولات داخل گویچه های لیپوزومی تعبیه شده و به این ترتیب مواد به عمقی ترین لایه های پوست نفوذ کرده و امکان درمان های پوستی که قبلا ممکن نبود فراهم می شود.

   

  سسدرما محصولات خود را در چندین گروه مختلف ارائه کرده که در ادامه معرفی و بررسی می شود، لازم به ذکر است در حال حاضر هنوز تمامی محصولات این برند در ایران کامل نشده.

  گروه محصولات ویتامین سی سسدرما ( sesderma C-vit )

  توصیه شده برای انواع پوست!

  پر فروش ترین گروه محصولات سسدرما دارای خواص آنتی اکسیدانی، رطوبت رسانی و بازسازنده پوست برای بهترین مراقبت پوست در برابر علائم پیری زودرس و تخریبات اشعه آفتاب

  گروه محصولات پاک کننده سنسی سس سسدرما ( sesderma sensyses )

  پوست سالم و زیبا کاملا تمیز و هیدراته است!

  بهترین پاک کننده روزانه و موثر ترین مرطوب کننده مناسب پوستتان را برای افزایش سلامت و کاهش سرعت ظهور علائم پیری پوستتان انتخاب کنید.

  گروه محصولات سنسی سس به پاک کردن عمقی پوست شما و آبرسانی آن کمک می کنند.

  گروه محصولات آزلائیک سسدرما ( sesderma azelac )

  طیف گسترده ای از محصولات ایده آل با بالاترین قدرت نفوذ به لایه های عمقی پوست، مناسب برای درمان لک و یکدست کردن رنگ چهره میباشد.

  گروه محصولات رتی سس سسدرما ( Sesderma Retises )

  این گروه محصولات برای از بین بردن آثار قابل مشاهده چروک طراحی شده، ترکیب اصلی این محصولات رتینول ( مشتقی از ویتامین A ) است.

  گروه محصولات ای سی گلیکولیک سسدرما ( sesderma acglicolic)

  این گروه محصولات با استفاده از فناوری لیپوزوم های نانو و با به کار گیری گلیکولیک اسید جهت مقابله با عل  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش