ارسال رایگان

ساج پاد دارو

  در شرکت ساج پاد دارو، ما به سلامت و رفاه شما متعهد هستیم. برای بیش از شش سال، ما از مطالعات عمومی حمایت کرده و در آزمایشات بالینی شرکت کرده ایم. همچنین مدت طولانی ای را برای ایجاد یادگیری و آموزش  محققان، متخصصین حوزه های پزشکی ، دارویی و درمانی صرف کرده ایم.
  ما اینجا هستیم، صادق و ساده، برای کمک به مردم در داشتن زندگی سالمتر .

  دانش بیان 
  در ساج پاد دارو، تحقیقات علمی نقطه شروع هر محصولی است. که یا از تحقیقات منتشر شده یا آزمایشات بالینی خودمان حاصل شده است، ما تنها مکمل های غذایی و داروهای گیاهی را تولید می کنیم که  بر اساس تحقیقات دانشمندان، اثر بخشی آنها به اثبات رسیده و به نفع مصرف کنندگان است. به این معنی که پایه علمی هر محصول را پیش از تولید و عرضه در بازار، بررسی می کنیم.
   
  ما قصد داریم مدلی باشد که در آن همه شرکت های مکمل غذایی  و داروهای گیاهی دیگر سنجیده می شوند، به همین دلیل است که ما یک رویکرد دقیق سه جانبه برای ارزیابی و اثبات پایه علمی محصولات خود داریم:
   
  نقد ادبیات علمی
  بخش تحقیق و توسعه شرکت ساج پاد دارو متشکل از متخصصینی است که بحث های سلامت و تغذیه  را هدایت می کنند، و ما درباره آخرین حقایق علمی با هیئت مشاوره علمی ساج پاد دارو تبادل نظرمی کنیم. از طریق این فرآیند بررسی، ما اغلب تصمیم می گیریم که محصولاتی را که علیرغم محبوبیت، فاقد مزیت کافی یا شواهد ایمنی  هستند را تولید نکنیم. در میان نمونه ها، ساج پاد دارو به مدت طولانی تولید داروی سینابتیک را به تعویق انداخت تا بالاخره پشتیبانی علمی برای ایمنی و سودمندی مصرف کنندگان حاصل گردید.
   
  حمایت از مطالعات عمومی
  ما قویا احساس می کنیم که ویتامین ها و مکمل ها مستحق تحقیقات مستقل دانشگاهی و نهادی هستند. ما افتخار می کنیم که مکمل ها و داروهای گیاهی ساج پاد دارو برای تحقیقات بالینی از سوی موسسات علمی و بهداشتی برجسته مورد بررسی قرار گرفته اند، زیرا می توانند بر کیفیت و انطباق محصول ما حساب کنند. در 6 سال گذشته، محصولات ساج پاد دارو در مطالعات بالینی متعدد مورد استفاده قرار گرفته است.
   
  آزمایشات بالینی خاص محصول
  در محصولات ساج پاد دارو، ما برای سنجش مفید بودن تک تک اجزای بکار رفته  مطالعات بالینی، طراحی و پیاده سازی می کنیم. و ما قصد داریم این مسیر را برای کلیه محصولات ساج پاد دارو ادامه دهیم.

  با ساج پاد دارو با اطمینان در مسیر سلامتی گام بردارید  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش