ارسال رایگان

زردبند

  زردبند: از مزرعه تا داروخانه

  شرکت دارویی زردبند نامی آشنا در عرصه تولید و فرآوری گیاهان دارویی در ایران است. این شرکت دانش‌بنیان از سال 1372 با هدف ارتقاء سلامت جامعه و تامین نیاز صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی کشور به فرآورده‌های طبیعی، گام در راه گذاشته و در طول این مسیر پربار، دستاوردهای چشمگیری را کسب کرده است.

  داستان برند زردبند از آغاز:

  بنیان این شرکت را فرهیختگانی همچون شادروان پروفسور رضا امیدبیگی و زنده‌یاد دکتر سید محمد فخر طباطبایی با همکاری مهندس مهریار شریف بختیار و خانم مریم دیباجی نهادند. انتخاب نام "زردبند" به دلیل فعالیت‌های اولیه شرکت در روستای زردبند، واقع در 20 کیلومتری شمال شرق تهران، صورت گرفته است.

  تلاش برای نوآوری و کیفیت:

  زردبند از همان ابتدا بر تکثیر و تطبیق گونه‌های مختلف گیاهان دارویی با شرایط اقلیمی ایران و همچنین یافتن روش‌های بهینه استخراج و فرآوری این محصولات تمرکز داشته است. امروزه این شرکت با سطح کشت چند صد هکتاری در سراسر کشور و تولید حدود هشتاد نوع عصاره، اسانس و روغن، به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این فرآورده‌ها شناخته می‌شود.

  گامی فراتر از فرآوری:

  فعالیت‌های زردبند به فرآوری گیاهان دارویی محدود نمی‌شود. این شرکت از سال 1388 با هدف ارتقاء سلامت جامعه، پنجاه نوع محصول دارویی و بهداشتی را تحت برندهای "طعم سبز" (فرآورده‌های طعم‌دهنده با خواص دارویی) و "زردبند" (محصولات دارویی) به بازار عرضه می‌کند.

  افتخارات و دستاوردها:

  • انتخاب به عنوان “کارآفرین نمونه” استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 1385
  • دریافت عنوان “صنعت سبز” از سازمان حفاظت محیط زیست در سال 1386
  • کسب رتبه سوم پژوهش‌های توسعه‌ای بیست و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی در سال 1387
  • اخذ نشان گواهی سازمان FAO به دلیل نوآوری در ساخت داروی گیاهی در سال 1387
  • دریافت گواهی GMP از وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی در سال 1391
  • دریافت تندیس مشتری مداری از انجمن حقوق مصرف کنندگان در سال 1394
  • دریافت گواهی 2008:ISO 9001 در سال 1394
  • تولید کننده منتخب فرآورده های گیاهان دارویی در اولین پویش ملی گیاهان دارویی در سال 1396
  • معرفی مدیرعامل شرکت دارویی زردبند، آقای وحید گرجی، به عنوان کارآفرین برتر حوزه گیاهان دارویی توسط بنیاد ملی نخبگان در سال 1397

   

  زردبند در گذر زمان، مسیر پر افتخاری را پیموده و همواره در جهت ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات خود و تامین نیازهای صنایع مختلف و سلامت جامعه گام برداشته است.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش