ارسال رایگان

رژوا اسکین

  رژوا اسکین Rejuvaskin :

  بیش از سی سال، Rejuvaskin محصولات بهداشتی پوست را در اختیار متخصصان پزشکی و بیماران در سراسر جهان قرار داده است.

  در طول این مدت امکان آزمایش و کمال فراهم شده و تعهد آشکار گشته است. و با رضایت مصرف کننده ها روابط قوی ایجاد شده است.

  تعریف رژوا اسکین از زبان شرکت : 

  در طول این مدت ما یاد گرفتیم، گسترش دادیم، تعریف مجدد کردیم و بیشتر و بیشتر فهمیدیم که یک شرکت سلامت پوست به چه معناست. اکنون، ما می‌توانیم همه چیز را به حدود 5 چیز خلاصه کنیم که Rejuvaskin را می‌سازد.

  1 - به متخصصان تکیه کنید.
  ما همه چیز را نمی دانیم، اما افرادی را می شناسیم که می دانند. برای هر محصول ، ما از شبکه گسترده حرفه ای خود ، از پزشکان، پرستاران، کارشناسان و شیمیدانان مشاوره میگیریم، اما این همه چیز نیست. شما هم متخصص هستید! این پوست شماست ! بسیاری از محصولات ما ناشی از مشکلاتی هستند که از افرادی مانند شما می شنویم.

  2 - از مواد تشکیل دهنده مبتنی بر علم استفاده کنید.
  هر فرمول ، با علم حمایت شده بالینی تقویت شده است. هر عنصر با دقت انتخاب شده و گنجانده شده است تا تفاوتی را برای مشکل مورد نظر ایجاد کند. ما در صورت امکان به محصولات طبیعی و پاک متعهد هستیم و به حاکمیت شخص ثالث برای کمک به ما در حفظ آن متکی هستیم. به این دلیل که، ما می دانیم که شما روی آن حساب می کنید!

  3 - تولید در ایالات متحده آمریکا.
  ما در سطح جهانی می فروشیم، اما همه محصولات ما در اینجا در ایالات متحده آمریکا در تأسیسات دارای مجوز FDA ساخته می شوند. و ما به آن افتخار می کنیم! اعتماد به تولید با کیفیت به ما امکان می دهد در بیش از 70 کشور در سراسر جهان بفروشیم.

  4 - یک تفاوت ایجاد کن.
  ما می دانیم که مسئولیت بهبود جوامع و زندگی بیماران خود را داریم. ما با سازمانی شریک هستیم که کارهای باورنکردنی را در سرتاسر جهان انجام می دهد، اما همینطور در خانه. از بیماران تروما گرفته تا بی خانمانی و محیط اطرافمان، می دانیم که می توانیم تفاوت ایجاد کنیم.

  5 - جوجو (JuJu) خوبی داشته باشید
  واقعاً اینجاست که ما بیشترین لذت را می بریم. جوجوی خوب چیزی است که ما را ادامه می دهد و باعث می شود همه چیز کار کند. این تیم ماست! ما به همه مردم بدون در نظر گرفتن مذهب، نژاد یا جنسیت احترام می گذاریم - و تیم ما این تعهد را منعکس می کند. افراد شاد یک محیط کاری سرگرم کننده می سازند!  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش