ارسال رایگان

رساسلامت آروند

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...

  رسا سلامت آروند

  مجموعه رسا سلامت آروند، با تکیه بر تجربه و دانش اساتید، دانشمندان و محققان معتبر در حوزه‌ی علمی و فناوری، در شهرک علم و فناوری پژوهش مستقر است. این مجموعه با رویکرد تولیدی خود به سمت رفع نیازهای بیماران و کشور در زمینه‌ی مدیریت و درمان زخم، فعالیت می‌نماید و محصولات متنوعی در این حوزه تولید می‌کند.

  از سال ۱۳۹۲، این مجموعه فعالیت خود را با واردات محصولات درمانی و مدیریتی زخم آغاز کرده و از ابتدای سال ۱۳۹۷ به تحقیقات جهت تولید محصولات استراتژیک پرداخته است. این مجموعه با پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت کیفیت و زیست محیطی به استاندارد بین‌المللی ISO 13485:2016، توانسته است از شرکت IMQ ایتالیا گواهی‌نامه ISO 13485 را دریافت کند. متخصصان این شرکت با استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا، کیفیت و شرایط تولید خود را به رقابت با استانداردهای جهانی تطبیق داده و موفق به کسب جایگاهی ویژه در تولید محصولات مرتبط در کنار بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات در بازارهای جهانی شده‌اند.

  اهمیت ویژه‌ای به سلامت بیماران در این سازمان توجه شده و ارائه راهکارهای نوین و خلاقانه برای افزایش کیفیت زندگی بیماران از اولویت‌های آن بوده است. این مجموعه با ارائه راهکارهای مناسب و با کیفیت، به جلب رضایت جامعه پزشکی و بیماران کشور می‌پردازد و هدف اصلی خود را در بهبود سلامت جامعه و ارتقاء کیفیت زندگی افراد مطرح می‌نماید.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش