ارسال رایگان

رزاویت

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...
  قرص منوروز رزاویت | 30 عدد
  قرص منوروز رزاویت | 30 عدد 91,500 تومان

  تولید مکمل های رزاویت ، مسیر پر قدرت و غرور آفرین تولید ملی 

  •  شروع یک تصمیم بزرگ

  در راستای سیاستهای کلان کشور جهت بومی سازی محصولات دارویی و مکمل های غذایی جهت ارتقا سلامت و بهبود کیفیت زندگی هموطنان عزیز، روزدارو با برداشتن گامی نو در مسیر توسعه تولیدات داخلی و ارتقا سلامت عمومی، در عرصه تهیه و تولید مکمل های غذایی نیز همچون همیشه پر قدرت گام برداشت. 


  •  واحد R&D با تجربه ای بیش از ۵ دهه در فرمولاسیون دارو

  گروه تحقیق و توسعه روزدارو با تجربه موفق بیش از ۵ دهه در زمینه تولید، از سال ۱۳۹۷ تحقیق و مطالعه خود در زمینه ارائه سبد کاملی از انواع مکمل، متناسب با نیاز ایرانیان و با توجه به ویژگی های این اقلیم آغاز کرد.


  •  تولیدی غرور آفرین مطابق با استانداردهای روز دنیا

  سرانجام متعاقب دریافت IRC (پروانه ساخت و تولید محصول) از سازمان غذا و دارو، تولید نمونه آزمایشگاهی و انجام تست پایداری، تولید انبوه محصولات این برند در واپسین روزهای سال ۹۸ آغاز گردید. 
  سرانجام این نوید را میدهیم که محصولات برند رزوایت بر اساس GMP (آخرین متد استاندارد روز دنیا) در تولید فراورده های دارویی، استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی و نیز بالاترین کیفیت فرمولاسیون و بسته بندی در فرم های مختلف دارویی نظیر قرص، کپسول، سافت ژل، جوشان، ساشه و شربت جهت استفاده بزرگسالان و اطفال در سال ۱۳۹۹ تولید و روانه بازار خواهند شد.
  مفتخریم اعلام کنیم که برند رزاویت اولین و تنها تامین کننده انواع مکمل در رده های مختلف غذایی و ورزشی در ایران می باشد.   فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش