ارسال رایگان

درماگور

  درماگور Dermagor : 

  برند Dermagor نخستین بار در کشور فرانسه، شهر موناکو و توسط کمپانی کورین دوبرون پایه ریزی شد. نام این برند از سه حرف آخر برند هگور و همچنین کلمه درم به معنای پوست الهام گرفته شده است. با تلفیق تمامی این حروف در یکدیگر، برندی شکل گرفت که امروزه جزء تخصصی ترین برندهای مراقبت از پوست به شمار می‌رود.

  برند Dermagor در واقع تلفیقی از دو دانش Dermatology (علم مراقبت از پوست) و Cosmetology (علم زیبایی و آرایش) می‌باشد. تلفیق این دو دانش در یکدیگر را dermocosmetology می‌نامند که پایه و اساس برند درماگور را تشکیل می‌دهد.

  تمامی فعالیت‌های این برند در راستای مراقبت از پوست و درمان مشکلات آن بر اساس آخرین دستاوردهای علمی Dermatology و Cosmetology است. محصولات درماگور نیز تحت نظر تیمی متشکل از مجرب‌ترین متخصصین پوست، شیمی دان‌ها و داروسازان تولید می‌گردند.

  محصولات درماگور

  هم اکنون مواد اولیه تمامی محصولات Dermagor مستقیما از فرانسه وارد شده و در ایران بسته بندی می‌شود. این محصولات دارای فرمولاسیون فرانسوی و عملکردی موثر بر پوست هستند و توسط بسیاری از متخصصین و مشاورین پوست تجویز می‌شوند.

  به منظور حفظ حداکثر اثربخشی و کمترین احتمال آسیب رسانی به پوست، بر تک تک مراحل تولید محصولات درماگور نظارت کافی وجود دارد. این محصولات از چندین وجه مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرند:

  1) برای تولید محصولات Dermagor از بهترین مواد اولیه با غلظت کاملا کنترل شده استفاده می‌شود تا برای پوست قابل تحمل و حداکثر اثربخشی را داشته باشند.

  2) در مورد استفاده از مواد اولیه خام، دقت بسیار زیادی وجود دارد و فقط تعداد کمی از این مواد مورد استفاده قرار می‌گیرند تا احتمال حساسیت زایی کاهش یابد.

  3) نوع ترکیبات معطر در محصولات پوستی با احتیاط کامل انتخاب می‌شود تا برای انواع پوست حتی حساس‌ترین پوست‌ها قابل استفاده باشند.

  4) در آخرین مرحله از تولید، تست‌های کلینیکی توسط افراد متخصص بر روی محصولات انجام می‌شود تا سرانجام اثربخشی و تحمل پذیری آنها توسط پوست به تایید برسد.

  از بحث روند تولید محصولات Dermagor که بگذریم، این محصولات در چندین لاین جداگانه تقسیم بندی می‌شوند از جمله لاین اریکالم، آتوپیکالم، ماتیدرم و … .  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش