ارسال رایگان

درماپلاس

  درما پلاس dermaplus :

  برند ایرانی درماپلاس یکی از برندهای تخصصی شرکت وستا دارو سلامت دارو است که در حال حاضر بیش از یک دهه از آغاز فعالیت این کمپانی می گذرد. این برند ایرانی که عرضه کننده محصولات متعددی در حوزه پوست است فعالیت خود را با شعار سلامت محور زیبایی است، آغاز نمود. تیم حرفه ای برند درما پلاس علاقه مند است تا شما را برای داشتن بهترین و زیباترین حس نسبت به زیبایی و سلامت پوست تان یاری کند. محصولات برند درماپلاس در کشور ایران تهیه و تولید می شوند و این برند به خوبی توانسته است گوی سبقت را از برند های بسیار متنوع ایرانی برباید.

  محصولات درماپلاس

  محصولات تخصصی برند درماپلاس با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های روز دنیا، توان علمی متخصصین حوزه پوست و زیبایی و مطالعه همه جانبه در مورد ساختار پوست تولید شده اند. محصولات این برند همچنین از ترکیبات طبیعی و گیاهی منطبق با بافت فیزویلوژیکی پوست تولید شده است که پس از تست های مختلف کنترل کیفی و بررسی های کلینیکی برای رفع مشکلات و نیازهای مصرف کنندگان عرضه گردیده است تا مصرف آنها در طولانی مدت به سلامت پوست آسیب نرساند.

  ژل های بسیار تخصصی این برند حاوی ترکیبات و ویتامین های مغذی است که به کمک آنها می توان فرآیند درمان را به بهترین شکل ممکن آغاز کرد و بهترین نتیجه را نیز دریافت نمود. از سوی دیگر بهره گیری از ناب ترین مواد اولیه و تکیه بر ویتامین C و روغن آرگان نیز کمک شایانی به شکل گیری و موفقیت برند کرده است.

  از بسته بندی های خاص و متمایز برند ایرانی درماپلاس نیز نمی توان چشم پوشی کرد زیرا این برند با علم روز دنیا و بسته بندی های شکیل توانسته است محصولاتی درجه یک را برای استفاده مصرف کنندگان داخلی و خارجی تهیه و توزیع کند.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش