ارسال رایگان

دارو پژوهان پاسارگاد

  داروپژوهان پاسارگاد شرکت بین المللی داروسازی است که بر بهبود زندگی بیماران متمرکز شده است و با شناسایی، توسعه و تجاری کردن محصولات، نیازهای پزشکی را برآورده می کنند.
  ما مجموعه ای متنوعی از محصولات را دارا هستیم که تمرکز آن در استئوآرتریت، انکولوژی، رسانه کنتراست و قلب و عروق است. ما همچنین از محصولات تجاری در سایر حوزه های درمانی حمایت می کنیم که در آن می توانیم به اهداف جدی پزشکی توجه کنیم.
  به عنوان بخشی از تعهد بی قید و شرط ما برای بهبود زندگی بیماران، ما در حال گسترش مجموعه محصولات تجاری ما و تحقیق و توسعه ما در زمینه های درمانی است که می تواند تخصص منحصر به فرد ما را تحت تاثیر قرار دهد. ما این کار را از طریق یک استراتژی فروش رو به رشد داروهای موجود در پروژه و با دستیابی به محصولات تجاری و محصولات آینده که در دست بررسی هستند، انجام می دهیم.

  تاریخچه شرکت

  شركت دارو پژوهان پاسارگاد در تاريخ 1393/05/28 در تهران به ثبت رسيده و در زمينه فورمولاسيون و توليد انواع مواد اوليه و فرم نهايي داروها فعاليت ميكند. داروي پي-اسكلتون اولين محصول اين شركت ميباشد كه بعد از حدود دو سال فعاليت تقريبا آماده توليد شدن است. قرار است بصورت توليد قراردادي با همكاري كارخانه های دارو سازی فعال اين محصول توليد شود.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش