ارسال رایگان

داروسازی خوارزمی

  خوارزمی در یک نگاه

  شرکت داروسازی خوارزمی در سال 1342 فعالیت خود را درمرکزتهران و با نام ماکس آغاز نمود وسپس ضمن تغییر نام به شرکت داروسازی خوارزمی به غرب تهران و در حاشیه ی کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج انتقال یافت.

  شرکت داروسازی خوارزمی در زمینی به مساحت 24000 مترمربع واقع گردیده و دارای 2 ساختمان مجزای در حال بهره برداری با کاربری تولید و اداری می باشد.

  واحد تولید در فضایی به وسعت 7000 مترمربع در 2 طبقه احداث گردیده و تمامی خطوط تولیدی این شرکت مشتمل بر ساخت انواع قرص ،کپسول ، شربت ، قطره خوراکی ، پماد ، اسپری و آنتی بیوتیک های خوراکی را مطابق با قوانین GMP   در بر می گیرد.

  با توجه به طرح های توسعه ی تهیه شده در زمینه تولید محصولات متنوع و افزایش خطوط تولیدی و همچنین به منظور گسترش و توسعه واحدهای تحقیقات وR&Dوبهبودفضای واحدکنترل کیفیت شرکت ،  ساخت ساختمانی به مساحت 1200 مترمربع ودرسه طبقه دردست اجرا است .

  این شرکت با همکاری و همیاری واحدهای هم گروه خود مشتمل بر شرکت پخش سراسری دارویی التیام ، شرکت کیمیااثرسلامت ، شرکت پلاسمای خوارزمی نسبت به تکمیل زنجیره تامین همچنین محصولات  اقدام کرده است است.   

  واحد های تولید این شرکت شامل:

  -3خط کامل ساخت و پرکن شربت

  - 2 خط کامل ساخت و پرکن قطره خوراکی

  5خط کامل گرانولاسیون قرص

  - 7 خط کامل پرس قرص

  6 خط کامل بسته بندی قرص

  - 1 خط کامل محلول اسپری موضعی

  - 1 خط کامل فیلینگ کپسول و کانتر کپسول

  - 1 بخش ساخت و بسته بندی آنتی بیوتیک های خوراکی

  - 1 بخش ساخت و پرکن پماد موضعی

  داروسازی خوارزمی مفتخر است که در 3 سال گذشته توانسته است تمامی قسمت های بخش تولید خود را بازسازی نموده و با ایجاد فضاهای تمیز ((Clean Room به سطح کیفی مطلوب برسد.

  این شرکت با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران زبده ی فنی و مهندسی خود توانسته است در راستای ارتقاء کیفیت فرآیندهای تولید اعم از تولید آب دارویی (PW) و هوای تولیدی (HVAC) و فضای مناسب تولید و ... نقش بسزایی را ایفا کرده و با اصلاح Utilities های مربوط به دستگاههای تولیدی و ارائه مستندات مربوطه (…, OQ-IQ-SOP) راه رسیدن به الزامات GMP را در این قسمت هموار نماید.

  شرکت داروسازی خوارزمی از جمله بزرگترین تأمین کنندگان قطره های خوراکی اطفال در ایران است به نحوی که تأمین سهم عمده ای از نیازهای خانه های بهداشت را به خود اختصاص داده و ا

  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش