ارسال رایگان

حکیم تجارت سهند

  شرکت حکیم تجارت سهند (H.T.S) در سال 1393 با شعار حمایت از سلامت جامعه تاسیس گردید.

  اعضای هیئت مدیره این شرکت با توجه به سابقه حضور در صنعت دارویی گیاهی کشور با هدف تولید داروهای نوترکیب و با کیفیت داخلی در داخل کشور اقدام به تاسیس شرکت نمودند.
  تمامی اقلام دارویی این شرکت بر پایه مواد اولیه گیاهی و مطابق با آخرین استانداردهای جهانی پس از اخذ  مجوزهای  لازم از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور تولید گردیده اند. 
  از  ویژگی های متفاوت این شرکت می توان به بهره گیری از تواناییهای جوانان نخبه رشته های داروسازی و گیاه شناسی و همکاری تنگاتنگ با مراکز علمی و دانشگاهی  کشور جهت تولید محصولات دانش بنیان با هدف کمک به بخش سلامت جامعه می باشد.  
  همچنین معرفی هدفمند محصولات به جامعه پزشکی با استفاده از نیروهای توانمند و متخصص در سطح کشور یکی دیگر از اقدامات بسیار موثر این شرکت می باشد. 
   شرکت حکیم تجارت سهند با رویکرد کمک به بهبود چرخه اقتصاد کشور از طریق تولید داخل و صادرات محصولات خود  به دیگرکشورهای خارجی بویژه منطقه خاورمیانه گامی مهم و موثر در خصوص رقابت با رقبای خارجی خود در عرصه تولید داروهای گیاهی برداشته است.

  فاز اول فعالیت شرکت با تولید محصول لیورید (LiverAid) به شکل دارویی شربت و کپسول جهت سم زدایی ، پاکسازی بدن و کمک به بهبود کبد چرب  آغاز نمود.این دارو به دلیل ترکیبات بسیار موثر و متفاوت با محصولات مشابه موجود در بازار خیلی سریع در جامعه پزشکی و مصرف کنندگان مورد استقبال قرار گرفت.

  در فاز دوم با رویکرد توسعه خط تولید و با توجه به تحقیقات بازار انجام شده اقدام به تولید چهار محصول با نام های کپسول آنتی دیا (AntyDia)، کپسول سیناکر (CynaCare)، شربت توسیبن (TusiBen) و ژل ریلکس گلوکوزامین (Relax Gel) نمود که از تابستان سال 1397 به بازار دارویی ایران عرضه گردید.با همین رویکرد تا پایان سال 1397 ، سه کد محصول با نامهای دوناکر ( DonnaCare)، اسلیم کر (SlimCare) , جینس مکس (GinseMax) به سبد دارویی این شرکت افزوده خواهد شد.

  در فاز سوم توسعه و برنامه بلند مدت این شرکت افزایش محصولات تا 30 قلم دارویی می باشد که گروه تحقیق و بازار در حال مطالعه و انجام تحقیقات علمی در این خصوص می باشند.

  از اهداف شرکت داروسازی حکیم تجارت سهند که با رویکرد کمک به بهبود چرخه اقتصاد کشور و افزایش اشتغال زایی جهت جوانان ایرانی شکل گرفته است، راه اندازی بخش صادرات محصولات سایر کشورهای خارجی بویژه منطقه خاورمیانه می باشد.

  شرکت داروسازی حکیم تجارت سهند با بهره گیری از روش های نوین داروسازی امروز و با توجه به رویکرد جدید جهانی در خصوص استفاده از ترکیبات گیاهان دارویی به جای مواد شیمیایی، امیدوار است که بتواند با تولید داروهایی با کیفیت بالا و همچنین  به حداقل رساندن عوارض ناشی از مصرف داروهای شیمیایی به جامعه پزشکی ایران و سطح ارتقای سلامت جامعه کمک بسزایی نماید. باور این مجموعه بر این است که با توجه به طبیعت غنی و بکر ایران زمین در خصوص کشت و برداشت گونه های متنوع گیاهان دارویی با صرف هزینه کافی و معقول امکان رقابت این گونه داروها را با داروهای شیمیایی خارجی و داخلی  فراهم نماید.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش