ارسال رایگان

تینور

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...
  هیچ کالایی با مشخصات مورد نظر شما یافت نشد

  تاریخچه برند تینور tynor :

  برند تینور متعلق به یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات ارتوپدی می باشد. شرکت تینور در هندوستان راه اندازی شده است. سال ها کمبود و عدم کیفیت محصولات ارتوپدی در هندوستان باعث آزار و اذیت مردم هندوستان شده بود. در همان سال ها شرکت تینور راه اندازی شد. این موضوع باعث شد تا با سرعت بالایی انواع محصولات شرکت تینور در بازار با استقبال مناسبی روبرو شوند.

  توضیحاتی در مورد برند تینور :

  برند تینور یکی از برند هایی بوده که توانسته علاوه بر کشور هندوستان محصولات خود را به سایر کشور ها نیز عرضه کند. زیرا معمولا در ساخت انواع محصولات راحتی و رضایت مشتری را در نظر گرفته است. بدین ترتیب در کشور های مختلف می توان محصولات ارتوپدی تینور را به خاطر کیفیت بالای آنها، تهیه کرد.

   محصولات برند تینور :

  شرکت Tynor توانسته محصولات ارتوپدی مختلف را با بهترین کیفیت ممکن تولید و روانه بازار نماید. محصولاتی مانند قوز بند، زانو بند، مچ بند، کاور گچ و... از جمله محصولاتی به شمار می روند که کمپانی تینور آنها را با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار می کند. انواع محصولات تینور به صورت آناتومیک تهیه و تولید شده اند تا مصرف کننده راحت تر باشد.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش