ارسال رایگان

بی اس ان

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...
  پکیج افزایش وزن
  پکیج افزایش وزنتوقف تولید

  بی اس ان در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده و تا به امروز در صنعت مکمل های ورزشی به عنوان یکی از برترین و پیشرو ترین کمپانی های حاضر در این عرصه به فعالیت خود ادامه داده است.®BSN در طول فعالیت خود در بازار بزرگ و رو به افزایش مکمل های ورزشی تمامی تمرکز و تلاش خود را به کار گرفته تا با شناسایی نیازمندی های موجود در این زمینه و بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا بهترین و با کیفیت ترین محصولات ممکن را جهت کمک به ورزشکاران در راستای رسیدن به اهداف ورزشی شان عرضه نماید.  محصولات این شرکت با نام تجاری و برند ®BSN در طول سال های گذشته بیش از ۳۵ جایزه معتبر جهانی را دریافت نموده اند، که می توان ادعا کرد به صورت نسبی از بسیاری برند های معتبر دنیا بیشتر می باشد. این عملکرد قدرتمند و قابل توجه این برند، زمینه ساز کسب شهرت جهانی مناسبی شد تا به دنبال آن طرفداران بسیاری را از گوشه کنار جهان به خود جذب نماید، به نحوی که اکنون محصولات آن گستره وسیعی از بازارهای مختلف جهانی را پوشش داده و به بیش از ۴۰۰۰۰ خرده فروش بین المللی موجود در ۹۰ کشور دنیا عرضه می شوند. تولیدات متنوع این شرکت و سبد کامل محصولات آن در تمامی زمینه ها که با طعم هایی خارق العاده ارائه می شوند از مهمترین عوامل برتری آن بوده و اکثر آنها به نحوی فرمول بندی شده اند تا باب طبع و جوابگوی نیازمندی های دامنه وسیعی از مصرف کنندگان باشد.

    هولدینگ بین المللی glanbia بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان جهانی محصولات لبنی و مواد اولیه غذایی در دنیا، در سال 2011 با در اختیار گرفتن مالکیت ®BSN این برند ارزشمند را نیز پس از ®ON به پورتفولیوی ورزشی خود اضافه نمود. این مجموعه تنها شرکت تغذیه ورزشی مادر است که ترکیبات و مواد اوایه با کیفیت مورد نیاز خود را تولید نموده و از آنها در طی فرآیندهای فرمولاسیون و ساخت محصولاتش به کار می گیرد. نظارت مستمر گلنبیا بر تمامی مراحل تولید از تهیه مواد اولیه تا مراحل تولید محصول نهایی و اعمال مدیریت جامع در تمامی فازها اعم از بسته بندی و عرضه محصول نهایی به مشتری ، وجه تمایز آنهاست که تمامی این پروسه ها را به منظور ایجاد امنیت خاطر کامل برای مصرف کنندگان محصولات مختلف خود در نظر گرفته است.

    شرکت راک دارو بعنوان نماینده انحصاری محصولات شرکت ®BSN در ایران پس از عرضه ی موفق برترین برند مکمل های ورزشی دنیا یعنی Optimum Nutrition با افزودن تولیدات برند ®BSN به سبد محصولاتش ، حداکثر تلاش خود را به کار گرفته  تا بتواند با جلب رضایت حداکثری نزد مصرف کنندگان و علاقمندان این دسته از ، تنوع بیشتری از محصولات را در دسترس آنها قرار دهد. همانند گذشته آرمان والای این شرکت گام برداشتن در مسیر ارتقای سلامتی جامعه ورزشی کشور به واسطه عرضه مکمل های ورزشی با اصالت و قابل اعتماد ، ضمن حفظ اطمینان خاطر آنها بوده و خواهد ماند.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش