ارسال رایگان

بنیان سلامت کسری

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...
  قطره آدزوفر | 30 میلی لیتر
  قطره آدزوفر | 30 میلی لیتر 157,300 تومان
  ساشه مگنترا بی اس کی | 20 عدد
  ساشه مگنترا بی اس کی | 20 عدد 100,000 تومان
  کپسول آوسوی بی اس کی | 20 عدد
  کپسول آوسوی بی اس کی | 20 عدد 65,000 تومان

  بنیان سلامت کسری تولید کننده محصولات دارویی و فرآورده های مکمل

  شرکت بنیان سلامت کسری ( دانش بنیان ) از شرکت های خانواده زیست تخمیر است که از سال  ۱۳۹۳ فعالیت  خود را به عنوان یک شرکت استارت آپ در مرکز رشد دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نموده است. محققین این شرکت تاکنون موفق به فرمولاسیون چندین فرآورده مورد نیاز بیماران دیابتی، ورزشکاران، کودکان و هم چنین فرآورده های سلامت محور گردیده که تمامی این فرآورده ها پس از طی مراحل قانونی پروانه تولیدی از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت را کسب نموده است و خوشبختانه محصولات این شرکت در بازده زمانی کوتاهی پس از ورود به بازار اعتماد جامعه پزشکی، بیماران و مصرف کنندگان را بدست آورده است. هدف ما در شرکت بنیان سلامت کسری به تولید رساندن کیفی فرآورده های وارداتی است

  درباره شرکت بنیان سلامت کسری

  بنیان سلامت کسری به عنوان شرکت دانش بنیان در سال ۱۳۹۳ فعالیت های خود را در دانشکده طب سنتی دانشگاه تهران آغاز نموده و از آن به بعد موفق به ثبت چندین ترکیب طبیعی و شیمیایی در سازمان غذا و داروی ایران گردیده است.

   با دارا بودن خط تولید کامل از عصاره های گیاهی (مثل قهوه سبز، گارسینیا کامبوجیا و رزبری)، ویتامین ها (ویتامین D در اشکال مختلف و کوآنزیم Q)، مینرال ها و مواد ویژه  به منظور تولید مکمل­ های کاهش وزن (گرین کافی و گرین سایز) و ورزشی(ال-کارنیتین)، داروی زخم پای دیابتی (رگراهیل) و فرمولاسیون­های کاربردی متناسب با زندگی امروز پرداخته است. هم­چنین محصولات متنوع دیگری تحت بررسی می­باشند که در ماه ­های آتی در دسترس خواهند بود. علاوه بر این محصولات دیگری نیز تحت بررسی است، که در ماه­های آینده به مرحله تولید خواهد رسید. تعهد بنیام سلامت کسری در  مسیر تولید محصولات  هرگز متزلزل نشده است، و شرکت بنیان سلامت کسری به عنوان یک شرکت داروسازی تولید کننده ترکیبات ارگانیک مورد تایید قرار گرفته است. تلاش های مداوم این شرکت برای بالا بردن سطح کیفیت در محصولات تولیدی شرکت آشکار می­باشد. این شرکت طیف وسیعی از محصولات ارتقا دهنده سلامت که به دقت بررسی و تست شده اند را ارائه می­دهد. هم­چنین بنیان سلامت کسری همواره با بهترین تولید­کنندگان مکمل و فروشندگان در ارتباط بوده تا به ارتقا فرهنگ سلامتی جامعه کمک کند. هم­چنین با تعهد کامل به پشتیبانی محصولات تولیدی پرداخته و همگام با آخرین تحقیقات علمی دنیا پیش رفته است.

  تحقیق و توسعه

  بنیان سلامت کسری با اداره آزمایشگاه­ها و تحقیقات بالینی به تولید محصولات با کیفیت و اثرگذاری بالا پرداخته است. تحقیقات  انجام شده توسط ما ثابت کرده است که ما می­توانیم ایمنی، خلوص و پتانسیل تمام مواد خامی که در تولید محصولاتمان استفاده شده است را ضمانت می­کنیم.

  تجهیزات آزمایشگاهی ما از بزرگترین و پیشرفته ­ترین تجهیزات در ایران است. از زمان تاسیس شرکت در طی تحقیقات و تولید محصولات پزشکی با کیفیت نقش کلیدی در بهبود سلامت عمومی ایفا کرده است.

  در بنیان سلامت کسری ما دارای یک تیم وسیع شامل آزمایشگاه­ های تحقیق و توسعه، کنترل کیفی، تضمین کیفیت و گرو­های توسعه محصولات هستیم.

  در&  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش