ارسال رایگان

اینوکلون

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...

   شرکت نوآوری زیستی گویا "

  شرکت نوآوری زیستی گویا یک شرکت دانش بنیان است که در سال 1386 به منظور تأمین انواع محیط های کشت سلولی جانوری و همچنین سایر فرآورده های این حوزه از علم بیتکنولوژی در مقیاس صنعتی و با نام تجاری INOCLON در شهرک صنعتی بهارستان استان البرز تأسیس شد. این شرکت افتخار دارد که تخستین، پیشرفته ترین و بزرگترین شرکت تولیدی در زمینه ساخت محیط های کشت سلولی در مقیاس صنعتی در خاورمیانه بوده و تأمین کننده نیاز های صنعت داروهای نوترکیب علاوه بر نیاز های تحقیقاتی در کشور می باشد.

  این شرکت علاوه بر دارا بودن استاندارد ها و گواهی های GMP دارویی و مدیریت کیفیت ISO 13485 و ISO 9001 همواره خود را متعهد به استفاده از بهترین منابع اولیه از معتبر ترین تولید کنندگان جهان می داند و متخصصین آزمایشگاه، به طور منظم مواد اولیه و محصولات تولیدی شرکت را با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی از نظر رعایت آخرین استاندارد های جهانی مورد بررسی قرار می دهند.

  نوآوری زیستی گویا با بیش از یک دهه تجربه در تولید محصولات استریل، از سال 1395 به طور لختصاصی وارد حوزه تولید محصولات دارویی و در فاز اول محصولات استریل چشمی و همچنین مکمل های تغذیه ای گردیده است. این شرکت با هدف بهبود کیفیت و سطح زندگی از طریق راه حل های نوآورانه در حوزه سلامت، در دسترس قرار دادن جدید ترین داورهای روز دنیا با بهترین کیفیت، خودکفایی در تولید دارو و اشتغال زایی با اتکا به 10 سال تجربه و حضور مستمر در صنعت داروسازی کشور، قصد دارد طیف وسیعی از محصولات دارویی را تولید و به بازار کشور و منطقه ارائه نماید.

  این شرکت بر آن است تا با بهره گیری از یک مجموعه پویا و اثر بخش در زمینه تولید انواع محصولات بیتکنولوژی و دارویی و نیز با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا، مدیریت علمی و کارآمد، نیروی انسانی متخصص و مجرب در این راستا، گستردگی خطوط تولید و محصولات خود را در آینده ای نزدیک بهبود بخشد.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش