ارسال رایگان

اکسیر گستر اسپادانا

  اکسیر گستر اسپادانا Exir Gostar Espadana :

  شركت داروسازی اکسیرگستر اسپادانا در سال 1392 به صورت سهامی خاص تأسيس و از سال 1396 با هدف تامین نیازهای دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین المللی مورد بهره برداری قرار گرفت. مهمترين هدف شركت اکسیرگستر اسپادانا توليد و عرضه داروی با كيفيت مورد قبول و قابل رقابت در بازار دارويی و افزايش رضايتمندی مصرف كنندگان و بيماران می باشد. ضمن آن كه به موازات تلاش در راستای حفظ سهم بازار ، با توليد محصولات مورد نياز جامعه بتواند حضور خويش در بازار داخلی و خارجی را پررنگ تر نموده و با دستيابی به سودآوری مناسب به اهداف نوآورانه شركت جامه عمل بپوشاند. بالا بردن كيفيت محصولات توليد شده و برخورداری از دانش روز داروسازی در راستای ايجاد زمينه مناسب و مطلوب برای ادامه حيات و بقای طولاني مدت از ديگر اهداف اين شركت داروسازی است.

  این مجموعه، مجهز به ماشین آلات مدرن و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته بوده و بیش از 11 نوع فرآورده های دارویی در اشکال گوناگون مانند : شیاف ، کپسول ، شربت ، ژل و پماد و سافت ژل تولید و به بازار عرضه می نماید. کنترل تمامی مراحل تولید از مواد اولیه تا فرآورده های نهایی در آزمایشگاههای کنترل کیفیت و واحد تضمین کیفیت این شرکت صورت می پذیرد.

  بخش تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت مسئول پروژههای تحقیقی بوده و تمامی فرآیندهای آن براساس نیازهای GMP و قواعد WHO طراحی و اجرا می گردد. شرکت، رشد و پیشرفت سریع خود را مدیون خلاقیت، نوآوری و تلاش های بی وقفه مدیران و کارکنان خود می داند که این پویایی و تلاش مستمر موجب گردیده است که سریعتر از آنچه که انتظار می رفت به اهداف مورد نظر مجموعه دست یابد.

  شركت‌ داروسازی اکسیرگستر اسپادانا با تهيه‌ مواد اوليه‌ مورد نياز خود از معتبرترين‌ توليدكنندگان‌  و با رعايت‌ دقيق‌ قوانين‌ CGMP و با مراعات‌ ضوابط WHO در ساخت‌ وكنترل‌ داروهـا و همچنيـن‌ براســاس‌ استـانداردهای بين‌المللی USP ، BP وEP بهترين‌ محصولات‌ دارویی را با اثـربخـشی كلينيـكی مطلوب‌ توليد و عرضه‌ می نمايد.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش