ارسال رایگان

اویدرم

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...

  اویدرم EVIDERM

  شرکت تولیدی آرایشی بهداشتی کیمیا فراز زیبایی سال ۱۳۸۸ با هدف تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی و فرمولاسیون اختصاصی فعالیت خود را آغاز نموده است.

  شرکت کیمیا فراز زیبایی با پشتوانه قوی علمی و تخصصی که حاصل گردهمایی گروهی از پزشکان و متخصصان صنعت آرایشی و بهداشتی است بنیان گذاری شده . مدیریت عامل و اعضاء هئیت مدیره این شرکت با مشارکت در سمینارها و نشست های علمی معتبر در کشورهای فرانسه، آلمان، سوئیس ... و  فعالیت های برون مرزی، دانش و تخصص لازم را در زمینه فرموله کردن، بهبود کیفیت محصولات و کارایی مواد اولیه کسب نموده و به بهترین نحو از این آموزه ها استفاده مینمایند. ارائه مقالات تخصصی علمی ، مشاوره به پزشکان پوست ومو و حمایت از تولیدکنندگان ملی (در زمینه بهره گیری از عصاره های صد در صد گیاهی و مؤثر درون مرزی)، ارائه سمینارهای متعدد و نشست های علمی در زمینه آموزش شهروندان جهت مراقبت صحیح و استفاده از مواد و محصولات و .......... از جمله دستاوردهای قابل توجه و بی نظیر این شرکت می باشد.

  شرکت اویدرم با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا می باشد و سالانه با جلسات مکرر با شرکتهای اروپایی جدیدترین و مؤثرترین مواد اولیه معتبر ارائه شده در دنیا را بررسی نموده و در صورت تائیدیه و آزمایشهای مکرر  واحد R&D در محصولات جدید خود استفاده می نماید .

  ارتقاء علمی و دانش تخصصی دغدغه همیشگی این واحد بهداشتی بوده . علاوه بر فرمولاسیون اختصاصی محصولات که با فکر و توان اعضاء هئیات مدیره و مدیر تولید شرکت انجام می پذیرد ، این شرکت در طراحی ، تولید، بسته بندی و توزیع محصولات خود کاملاً خودکفا بوده و با دقت و برنامه ریزی خاصی شایستگی خود را در جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان با کیفیت مطلوب سرلوحه کار خود قرار داده است.

  شرکت اویدرم با لطف و نعمت های بی شمار و بیکران پروردگار و در سایه همت و غیرت گروه عظیمی از نیروهای جوان و نخبه ، امید و انگیزه را برای خانواده های ایرانی متبلور ساخته که حاصل آن ایجاد حس مسئولیت پذیری، تقویت روحیه همکاری گروهی، آموزش شخصیت های شغلی کارآمد و اصولی ، کسب درآمد و استقلال مالی ، توسعه سطح علمی و آرامش خانواده ها از امنیت شغلی و پیشرفت فرزندانشان می باشد.  همانگونه که مدیریت این شرکت با  الهام گرفتن از اندیشه های مثبت و منطقی معتقد است تداوم فعالیت کارآفرینانه نیازمند زیربنایی مستحکم است که با پرورش و تربیت نیروهای جوان حاصل می گردد.

  همانگونه که مستحضر هستید کلیه محصولات از طریق داروخانه های سراسر کشور قابل دسترس می باشند که این موضوع گواهی بر درمانی بودن محصولات دارد. بسیاری از مواد اولیه بکار گرفته شده برای اولین بار در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار گرفته و با تأثیر بر سلولهای بنیادی موجب بهبود و درمان زیر ساختی مشکلات می باشند. در همین راستا راهکارهای اختصاصی جهت رفع مشکلات پوست و مو به صورت ارثی ( آندروژنیک ) و غیر ارثی  ( غیر آندروژنیک ) ارائه شده است.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش