ارسال رایگان

اوسرین

   اوسرین Eucerin :

  بیش از یک قرن است که نام برند اوسرین Eucerin با نوآوری در خلق فرمول‌های مراقبتی پوست گره خورده‌است. توسعه‌ی محصولات اوسرین هیچگاه از تحقیقات پوستی جدا نبوده و نیست.

  تاریخچه برند اوسرین

  اوسرین در داروخانه‌ای در هامبورگ متولد شد. در سال ۱۸۸۲، پل بریسدورف Paul C. Beiersdorf کمی پس از ثبت اختراعی پزشکی، برندی را با نام خود تاسیس کرد. ۸ سالِ بعد، او این برند را به داروسازی به نام اسکار Oscar Troplowitz واگذار کرد. اسکار به تولید محصولات تحت نام این برند ادامه داد.

  در سال ۱۹۰۰، شیمی‌دان جوان، ایزاک لیفتچز Isaac Lifschütz امولوسیونی را اختراع کرد. این اختراع در زمان خود، انقلابی پزشکی در درمان و زیبایی به شمار می‌رفت. ایزاک با الهام از کلمه‌ی یونانی ” موم زیبا “، اختراع خود را Eucerit نام نهاد. اسریت اولین محلول پایدار آب و روغن بود که پایه‌ی تمامی محصولات برند Beiersdorf شد.

  مجموعه‌ای از تحقیق و توسعه از ورای تاریخ اوسرین تا امروز ادامه دارد. بنابراین محصولات اوسرین می‌توانند راه حل‌هایی قابل اطمینان برای درمان مشکلات پوستی باشند.

  برند اوسرین بر پایه تحقیقات پیشرفته متخصصین پوست تولید شده است و از ویژگی های اصلی این برند بی ضرر بودن و کارایی اثبات شده این محصولات است. محصولات اوسرین برای تمام افراد حتی کودکان و کسانی که پوست حساس دارند مناسب می باشد. در سال ۲۰۰۳ کمپانی اوسرین با کشف آکواپورین به اصل بنیادی انتقال رطوبت از یک سلول به سلول دیگر پی برد و موفق به کسب جایزه نوبل شد. همچنین در سال ۲۰۰۶ برای اولین بار از ماده ای به نام اسید هیالورونیک در محصولات ضد چروک هیالورن فیلر استفاده نمود. اوسرین پیشرو تمامی برند های درماتولوژیک می باشد  و با سابقه پیش از ۱۲۰ سال در زمینه تولید محصولات پوستی از شهرت و اعتباری بی نظیر در دنیا برخوردار است.

  فلسفه برند اوسرین

  برند اوسرین از جمله توصیه‌های متخصصین پوست بر اساس علم مراقبت و درمان پوست است. این برند پس از ۱۰۰ سال تحقیق و توسعه، اثربخشی و قابلیت اعتماد را در محصولات خود تضمین می‌کند.

  با به کار بردن عناصر فعال و اثبات محصولات در محیط آزمایشگاهی، می‌توان اوسرین را در زمره‌ی تولید کنندگان محصولات بهداشتی موثر و با کیفیت دانست. محصولاتی که پوست، آن‌ها را با طبیعت خود همسو دانسته، به خوبی پذیرفته و جذب می‌کند.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش