ارسال رایگان

آنتی ایجینگ

  آنتی ایجینگ  AntiAging :

  شرکت آدونیس کیش دارنده انحصاری برند آنتی ای جینگ در ایران است و افتخار دارد با عرضه محصولاتی با کیفیت متمایز، نقش مؤثری در نظام سلامت جامعه ایفا نماید.

  مزایای محصولات آنتی ایجینگ:

  • تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا و انجام تست‎های پیشرفته روی هر محصول، دلیل کیفیت متمایز محصولات آنتی ایجینگ است.
  • ارائه محصولات با کیفیت و خلوص بالا که تضمین کننده ۱۰۰% رضایت مشتریان است.
  • کارشناسان بهداشتی، محصولات آنتی ایجینگ را به عنوان محصولات با کیفیت می‎شناسند.
  • تولید محصولات برند آنتی ایجینگ، بر اساس اصول GMP صورت گرفته که کیفیت و قیمت آن را تضمین می‎نماید.
  • در پروسه ساخت و فرمولاسیون هوشمندانه و بی‌رقیب این محصولات، نهایت دقت به کار گرفته شده است.

   سال 2000 : شرکت آدونیس کیش در منطقه آزاد کیش تأسیس و با اخذ مجوز از معاونت دارو و غذای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه واردات مکمل‌های رژیمی غذایی مشغول به کار گردید. در راستای بهبود و ارتقای سطح سلامت جامعه فعالیت خود را با محصولات دو برند آنتی ایجینگ و اف اس که مورد تأیید انجمن تغذیه آمریکا (NNFA) است، آغاز کرد و با استفاده از پشتوانه مستحکم علمی و تجربی و با بهره‌گیری از علم روز دنیا اقدام به معرفی این محصولات به جامعه پزشکی و مصرف‌کنندگان در سراسر ایران نمود. لازم به ذکر است شرکت‌های خارجی طرف قرارداد با شرکت آدونیس کیش مورد تأیید و تحت نظارت سازمان‌ها و ارگان‌های بهداشتی بین‌المللی نظیر FDA و WHO بوده و نظارت‌های بهداشتی به طور منظم و دقیق بر کیفیت و روند تولید محصول (GMP) صورت می‌پذیرد.

  سال 2010 :شرکت آدونیس کیش با بهره‌گیری از تیم نمایندگان علمی و متخصصان علوم دارویی و با همکاری شرکت‌های معتبر توزیع و پخش دارو توانسته است محصولات خود را در سراسر ایران به دست مصرف‌کنندگان محترم برساند و به واسطه کیفیت برتر و اثربخشی مطلوب، موفق به جلب رضایت جامعه پزشکی و مصرف‌کنندگان شده است.

  سال 2018 : آدونیس کیش هم‎راستا با چشم انداز و اهداف بلند مدت خود و همچنین در جهت ارائه خدمات بهتر و ارتقاء سلامت جامعه، کمال‎گرایانه و با بهره گیری از گروه R&D توانمند و همچنین شناخت نیاز جامعه و بازار داروئی کشور، اقدام به توسعه سبد کالایی خود و بومی سازی فن آوری ساخت فرآورده های نوین در زمینه مکمل نموده است.ادونیس کیش به عنوان یک شرکت کارآفرین، این سرمایه گذاری را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی در راستای اشتغال زائی، خوداتکایی و اقتصاد مقاومتی و همچنین کمک به صادرات کالاهای غیر نفتی که با ارز آوری یاری گر اقتصاد ملی خواهد بود انجام داده است.

     فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش