ارسال رایگان

آرین سلامت سینا

  شرکت آرین سلامت سینا

  تاریخچه شرکت
  شرکت آرین سلامت سینا در سال 1388 با هدف ارائه مکمل‌های تغذیه ای- دارویی و همچنین داروهای طبیعی و گیاهی با تکیه بر آخرین دستاوردهای علمی جهان و از طریق مشارکت با شرکت های اروپایی بزرگ و شناخته شده در سطح دنیا، برای واردات و تولید مکمل ها، محصولات فراسودمند و عملگرا و داروهای طبیعی تاسیس شد.
  شرکت داروسازی آرین سلامت سینا نماینده رسمی و انحصاری شرکت های هولیستیکا و فازیلب فرانسه، ترادافارما سوئیس و دونگ-آ کره جنوبی است که منحصراً محصولات خود را بر پایه گیاهان و ترکیبات از منشا طبیعی تولید می کند. 
  همزمان با حرکت به جلو در طی برنامه های توسعه، شرکت آرین سلامت سینا درنظر دارد فعالانه درجستجوی همکاران و شرکایی باشد که به توانایی شرکت در دستیابی به محصولات و ترکیبات موثر و جدید در حوزه سلامت کمک کنند. 
  شرکت آرین سلامت سینا کارخانه تولیدی خود را منطبق بر ضوابط GMP و مجهز به ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته احداث و تجهیز نموده است که در آن بخش تحقیق و توسعه همواره درحال مطالعه روی فرآورده های طبیعی و ترکیبات جدید می باشد.

  اهداف و ارزش ها
  خلق ارزش ها با حضور افراد مستعد و متعهد، نوآوری، تضمین کیفیت محصولات و خدمات مشتری. ما نقش و تعهد خود را بطور جدی و مستمر درقبال جامعه و نسل های آینده با اختصاص مبلغی از سود سالیانه شرکت با غرس نهال هایی که منابع طبیعی ما را حفظ کنند بعهده می گیریم. 

  بینش و ماموریت

  بینش 
  پیشگامی در ارائه فرآورده های پزشکی و روش های نوین افزایش کیفیت زندگی و تبدیل شدن به بزرگترین شرکت تولیدکننده مکمل های دارویی و داروهای طبیعی در خاورمیانه.

  ماموریت 
  ارتقاء سطح درمان و کیفیت زندگی با ارائه محصولات سلامت محور به نحوی که مشتریان، فعالان حوزه سلامت،محققان و مراکز بهداشت و سلامت این محصولات را به خوبی شناخته، به بیماران معرفی کرده و در جستجوی آن­ها باشند. فعالیت شرکت آرین سلامت سینا در راستای ایجاد تفاهمات و یافتن شرکای کاری بین المللی است که در فرآیند صادرات و واردات، صدور پروانه و تجارت محصولات سلامتی و دارویی، مکمل­ های غذایی و عملگرا فعال باشند. برای رسیدن به اهداف تعریف شده، شرکت از همراهی تیم قوی و موفقی از مدیران، اعضای هیئت مدیره، سرمایه‏ گذاران، همکاران، کارمندان و شرکای تجاری درتمام مراحل رشد و شکوفایی، اعم از پایه گذاری شرکت، رشد، توسعه و بلوغ سود می­ برد. هدف ما پایه ریزی روابط طولانی مدت با مشتریان ارزشمند و فراهم کردن فرآورده ها و محصولات ایمن و موثر برای آن­هاست. با تحقق برنامه ریزی های شرکت، توسعه پایدار با هدف پیشرو بودن در بازار و حضور جغرافیایی وسیع در کل جهان به وقوع می پیوندد.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش