ارسال رایگان

آریا تجهیز ارکید

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...

  شرکت تولیدی زینو و شرکت بازرگانی آریا تجهیز ارکید

  به صورت کلی هر دو شرکت را میتوان تاثیرگذار جدی بر فضای کسب و کار متکی بر نوآوری و فناوری در بازار دارو ،مکمل و آرایشی بهداشتی دانست این مساله به ویژه ظرفیت ها و فرصت های کسب و کاری پیش رو و از سوی دیگر پتانسیل بسیارارزشمند فکری و انسانی در بین فرهیختگان و نخبگان در این صنعت،دیدگاه باند پروازانه ای ولی دست یافتنی خواهد بود.
  تمرکز بر نگاه عمیق در زمینه فناوری تولید محصولات دارویی،مکمل تغذیه ای،آرایشی و بهداشتی در کنار روش های علمی مدیریت،فروش و بازاریابی نگاه توسعه ای و ماجراجویانه ای در کنار انضباط مالی و ساختاریاز ویژگی های این شرکت می باشد.
  هدف گذاری اولیه،فروش محصولات و ارائه خدمات در بازارهای داخلی و گام بعدی آغاز توسعه فعالیت در بازارهای بین المللی خواهدبود .
  ما برآنیم با گلچین نمودن تیم کاری فعال ، متعهد و دارای بلوغ سازمانی راه سخت پیش رو را با اتحاد و سرسختی طی نموده و شتاب فرآیند توسعه روش های تجاری و رسیدن اهداف سازمانی طی نماییم

  این شرکت ها در زمینه های مختلفی در بازار دارویی،مکمل،آرایشی بهداشتی فعالیت دارند که از آن دست می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  تولید قراردادی

  این شرکت ها با توجه به ارتباطات بین المللی با منابع تامین تکنولوژی و بهره مندی از متخصصین تحقیق و توسعه خبره داخلی، اقدام به تولید محصولات دارویی،مکمل غذایی و آرایشی بهداشتی در کارخانجات مورد تائید سازمان محترم دارو و غذا در داخل کشور نموده است.
  محصولات تولیدی این مجموعه غالبا تاکنون در داخل کشور تولید گشته اند و برخی از محصولات به صورت وارداتی در بازار کشور وجود داشته اند.

  واردات ماده موثره

  این شرکت ها در جهت کمک به تولید داخلی محصولات دارویی و مکمل غذایی ،آرایشی بهداشتی با پیروی از خط مشی خود بر قیمت های رقابتی برای محصولات با کیفیت ريا،اقدام به واردات طیفی از مواد موثره دارویی نموده است.
  این مواد موثره در حال حاضر توسط بسیاری از شرکت های معظم داخلی در حال مصرف بوده و در بالاترین سطح کیفیت قرار دارد.

  تولید تحت لیسانس

  این شرکت ها در جهت جلوگیری از خروج ارز و بومی سازی تولید محصولات مکمل غذایی،آرایشی و بهداشتی موفق به اخذ نمایندگی از چندین مجموعه معظم اروپایی جهت تولید تحت لیسانس برخی محصولات مکمل خود گردیده است.

  چشم انداز

  از زمان شروع فعالیت ها و مسئولیت سازمانی ،تمرکز این مجموعه بر خدمت رسانی مطلوب برای تمامی ذینغعان اعم از شرکت های همکار ،بیماران و جامعه دارویی و پزشکی کشور معطوف گردید.
  این مجموعه خود را عضوی جدایی ناپذیر از زنجیره سلامت دانسته و می کوشد ارزش های سازمانی خود را به تعالی برساند.
  -رضایت مشتریان
  -انتخاب اول مشتریان
  -انتخاب اول سرمایه گذاران
  -انتخاب اول شرکای داخلی و بین المللی
  -انتخاب اول نیروهای نخبه ،جهت استخدام

  ماموریت

  ماموریت ما ارتقا سطح سلامت و در نهایت،افزایش کیفیت زندگی اقشار جامعه است.
  تسریع در هدایت و رساندن محصولات دارویی ،درمانی ،بهداشتی و آرایشی و غذایی مطمئن با کیفیت تکمیل فرآیندهایی همچون وارد  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش