ارسال رایگان

آبیگو مدیکال

  لطفا چند لحظه صبر کنید ...

  آبیگو مدیکال ABIGO Medical AB :

  شرکت سوئدی آبیگو مدیکال، یک شرکت دارویی است که محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی متعددی را تولید، توسعه داده و عرضه می‌کند. محدوده اصلی این محصولات در بخش تجهیزات پزشکی، پانسمان‌های نوین درمان زخم و محصولات تخصصی گوش و حلق و بینی می‌باشد.

  این شرکت در سال ۱۹۸۹ توسط مالکین فعلی آن (برادران یان و لیف اسمیت) تأسیس‌شده است. انعطاف‌پذیری بالای این شرکت منجر به ایجاد موقعیت‌های متعددی در خلق محصولات جدید و گسترش آن‌ها شده، به‌طوری‌که منتهی به مالکیت تعداد بسیاری پتنت های بین‌المللی شده است. به ‌عبارت ‌دیگر فلسفه شرکت آبیگو، ایجاد پتنت و توسعه محصولاتی منحصربه‌فرد در یک بازار ویژه است.

  مشکل مقاومت آنتی‌بیوتیکی یک مشکل جهانی است که با شیوع باکتری‌های مقاوم به چند آنتی‌بیوتیک در حال گسترش است. این امر پزشکان را با دوراهی تجویز داروی مناسب مواجه کرده است. وجود این مشکل در درمان انواع زخم و نیز احتمال ایجاد مقاومت، حساسیت، توکسیسیتی از سوی میکروارگانیسم های موجود در زخم‌ها با مصرف سایر محصولات محدودکننده یا کشنده باکتری‌ها، شرکت را بر آن داشت که با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و تحول در دانش موجود یک‌راه ساده اما بسیار مؤثر برای این مشکل در درمان انواع زخم بیابد.

  ABIGO Medical دارای ۶۰ نمایندگی و شریک در سراسر دنیا است. کلیه کشورهای اروپایی، استرالیا، امریکا و برخی از کشورهای آسیایی نظیر ژاپن و روسیه و همچنین برخی از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس، ایران و کشورهای همسایه از این ‌دست هستند.

  Sorbact

  پانسمان‌های نوین سوربکت با مکانیسم متفاوت، زمینه مصرف این محصولات را بدون محدودیت سنی، بیماری‌های زمینه‌ای، داروهای مورد مصرف، زمان بارداری و شیردهی و کلیه شرایط بالینی فراهم می‌آورد. به طوری که بدون آزادسازی هیچ نوع ماده خارجی (اعم از شیمیایی یا طبیعی) باقدرت اتصال با میکروارگانیسم‌های پاتوژن در بستر زخم، بار میکروبی را کاهش و روند ترمیم زخم را تسهیل می‌بخشد.  فیلترسازی نتایج
  از 0 تا 0 تومان
  وضعیت :
  برند :
  در حال لود ...
  پشتیبانی واتس اپ
  مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش