درباره ما

داروخانه دکتر طهماسبی در سال 1396  رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

رسالت مجموعه داروخانه دکتر طهماسبی ایجاد بستری مناسب برای افزایش آگاهی بیماران و همراهان عزیزشان در رابطه با نحوه ی مقابله با بیماری و همچنین راهنمایی جهت استفاده ی درست و آگاهانه ی داروهای تجویز شده توسط پزشکان و نیز ارائه ی مشاوره های زیبایی و بهداشتی در رابطه با محصولات آرایشی بهداشتی است .

ما در مجموعه ی خود بر این باوریم که ارائه ی خدمات همراه با آگاهی حق هر مشتری در این بستر کاری است و ما وظیفه ی خود میدانیم تا این وظیفه را به بهترین شکل ارائه دهیم .

مجموعه داروخانه دکتر طهماسبی علاوه بر ارائه ی خدمات به صورت حضوری ، آغاز به ارائه ی خدمات اینترنتی با نام تجاری سرمه دان که در زمینه ی فروش محصولات آرایشی بهداشتی ، داروهای مکمل و معدنی و محصولات مکمل و پروتئینی مختص پرورش اندام و همچنین  فرآورده های گیاهی و دارویی جهت مصارف چاقی و لاغری و نیز محصولات افزایش قوای جنسی یا درمان مشکلات موجود در این زمینه کرده است .

لازم به ذکر است که داروخانه دکتر طهماسبی نماینده بسیاری از  شرکت‌های معتبر می باشد و محصولات این شرکت ‌ها  را با تاییدیه وزارت بهداشت به همراه ضمانت اصالت کالا ارائه می دهد .

مجموعه ما همچنین مفتخر است تا اعلام کند نماینده رسمی محصولات آرایشی بهداشتی لافارر ، درمالیفت در زمینه ی محصولات آرایشی بهداشتی می باشد .

آرزوی ما در این مجموعه این است که با تلاشی مستمر و هدفمند استاندارد نوینی در رابطه با ارائه ی خدمات مبتنی بر وب در زمینه فروش محصولات دارویی بهداشتی ایجاد کنیم تا امکان دسترسی به جدید ترین محصولات را برای هر یک از هموطنانمان ایجاد کنیم.

صفحه مناسب چاپ