ارسال رایگان
درباره ما

داروخانه دکتر طهماسبی در سال 1396  رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

رسالت مجموعه داروخانه دکتر طهماسبی ایجاد بستری مناسب برای افزایش آگاهی بیماران و همراهان عزیزشان در رابطه با نحوه ی مقابله با بیماری و همچنین راهنمایی جهت استفاده ی درست و آگاهانه ی داروهای تجویز شده توسط پزشکان و نیز ارائه ی مشاوره های مورد نیاز در رابطه با محصولات آرایشی بهداشتی است .

ما در مجموعه ی خود بر این باوریم که ارائه ی خدمات همراه با آگاهی حق هر مشتری در این بستر کاری است و ما وظیفه ی خود میدانیم تا این امر را به بهترین شکل ارائه دهیم .

مجموعه داروخانه دکتر طهماسبی علاوه بر ارائه ی خدمات به صورت حضوری ، آغاز به ارائه ی خدمات اینترنتی با نام تجاری سرمه دان کرده است.

داروخانه اینترنتی سرمه دان در زمینه ی فروش مکمل های غذایی، مکمل های ورزشی، محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت پوست و مو، فرآورده های گیاهی، تجهیزات پزشکی و محصولات ترمیم زخم به صورت تخصصی فعالیت دارد.

لازم به ذکر است که داروخانه دکتر طهماسبی نماینده بسیاری از  شرکت‌های معتبر می باشد و محصولات این شرکت ‌ها  را با تاییدیه وزارت بهداشت به همراه ضمانت اصالت کالا ارائه می دهد .

آرزوی ما در این مجموعه این است که با تلاشی مستمر و هدفمند استاندارد نوینی در رابطه با ارائه ی خدمات مبتنی بر وب در زمینه فروش محصولات دارویی بهداشتی ایجاد کنیم تا امکان دسترسی به جدید ترین محصولات را برای هر یک از هموطنانمان ایجاد کنیم.

صفحه مناسب چاپ
پشتیبانی واتس اپ
مشاوره تغذیه و مکملمشاوره پوست و مومشاور خرید و پیگیری سفارش